Wpis z mikrobloga

#tabletopsimulator #boardgameonline #gryplanszowe

Hey planszowkowe świry!
Ostatnio odkryłem chyba najwspanialsza grę planszowa pod słońcem: Feudum

Mam grupkę ludzi w #mlawa z którymi czasaaaami spotykam się na granie w #planszowki
Wiadomo, syn i córka plus praca do późnych godzin mi tego nie ułatwiają ale od wielkiego dzwonu uda się nawet czasami spotkać i pograć.

Niestety, problem jest taki, że za Feudum oni nie przepadają i zwyczajnie nie chcą ze mną w to grać. (Gra przez stopień skomplikowania niestety odpycha tych, którzy wolą bardziej przygodowe gry)

Zastanawiam się czy znajdę tutaj kogoś kto gra w tą grę na Tabletopia - tam, znalazłem możliwość zagrania w Feudum online i by nie chciał że mną kiedyś rozegrać jakaś partyjkę. Muszę tylko przyznać, że o ile podstawkę Feudum ogarniam tak samej platformy Tabletopia już nie xD także przydałoby się, żeby ktoś mnie przez to trochę przeprowadził.

Ewentualnie, może znajdę tutaj kogoś (a najlepiej całą ekipę ludzi) z okolic #mlawa, którzy grywają albo mają chęć od czasu do czasu spotkać się właśnie na taką bardziej wymagającą grę jaka jest Feudum?
  • 8
@lizakoo przyjacielu, nie odzywałem się bo robota mocniej mnie przycisnęła. Jednak prawdziwy problem dopiero odkryłem. Napisałem ten post w po sprawdzeniu, że na Tabletopia istnieje coś takiego jak Feudum. Nie sprawdziłem natomiast jak to na moim kompie będzie chodzić bo i zrobiłem to wczoraj... Przykro mi ale mam za słaby sprzęt, żeby w to grać xD gra się odpala ale mam w niej takie lagi, że jest absolutnie niegrywalna. No nie spodziewałem