Wpis z mikrobloga

planuje wbić lodówke (fv4005) i czy któryś z czołgów tier 6-9 jest godny poświęcenia mu więcej czasu? czyt. zostawienie sobie go w garażu. Czy może cała linia jest tylko do przeskoczenia (oprócz lodówki)? Widze że skill dał 7 i 8 tier 4 gwiazdki czyli są to dobre czołgi a dziewiątka tylko 3 gwiazdki czyli rozumiem że badziew jakiś.
Pytam bo nwm jak załoge szkolić. Mam kilku rekrutów plus pare książeczek brytyjski 100k exp. 8 i 9 mają po 4 załogantów a reszta po 5 - jak ja to uwielbiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot
  • 27
@pavlo0 nie grałem, ale wielkie to i nijakie, świeci się z końca mapy
Charioteer jest genialny, najszybsze pociski w grze, trafiasz wszystko, nie używasz golda, a mi najbardziej podobał się jego wygląd, próbowałem nawet go markować, ale za leszcz jestem
@pavlo0: a ja grałem na zwykłym ostatnio dużo bo miałem jedną misję, do której lodówka się nadaje i było tak jak pisałem. No ale skoro wiesz lepiej to powodzenia. I tak, hesh to to samo co he tylko z wyższą penetracją, nie wiem czego nie rozumiesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pavlo0: Conway był spoko, pod warunkiem że grałeś na dziale 120mm, to drugie to straszne gówno. Można #!$%@?ć heshem za 800-900 co jest śmieszne, ale jednocześnie bardzo rzadkie, bo celne to to nie jest ani trochę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pavlo0: ósemka jest spoko ale czy na tyle żeby zostawić na stałe to nie wiem. Czasem brakuje penetracji jak na dychy rzuci bo zamiast HEATow są HESHe. Strzelanie heHESHkami jest losowe, nawet w papiery. Jeden strzał siądzie ładnie za 500+ a następny zatrzyma się na gąsce i wejdzie za 100. Jakbyś 2 razy strzelił APCR to by więcej dmg było...
@el009: tzn zostawić. BArdziej chodzi mi o to czy trzeba ją przeskoczyć free expem i schematami czy po prostu grać nią.
@giorgioborgio: charioter na goldzie ma jakieś burzaki na koksie?
@Anhed: @dwuitownik: czyli 9 do przeskoczenia za schematy a 7 i 8 można popykać
@luslom: wiem ;/
@Niggalke: aa ok dzieki ;p
kamo opłaca sie tam robić jak to takie stodoły? Z modułów to pewnie dosyłka,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pavlo0: nie no, nawet nie uderzaj w camo bo to #!$%@? jest wielka stodoła. Ogólnie linia dosyć przyjemna, dopóki nie zaczniesz grać charioteerem na 1 albo 2 dziale, wtedy to jest #!$%@? katorga, nic nie trafisz, a jak już jakimś cudem ci się uda, to raczej nie przebijesz. Natomiast na topowym dziale jest już bardzo przyjemnie.