Wpis z mikrobloga

  • 7
@KorwinizacjaPrzelyku: że w ogóle ktoś jeszcze go ogląda, jego kanał to takie pierd***ololo / nie mam pojęcia do jakiego odbiorcy on jeszcze trafia / pewnie farmy botów mu nabijają wyświetlenia


"Jezeli cos mi sie nie podoba to znaczy, ze jest kiepskie a jezeli czegos nie rozumiem to znaczy,ze jest glupie...".
Wykopki odkrywają że istnieją różne poczucia humoru, odcinek 2137

Z dużym sentymentem oglądam niekrytego, można srogo paraknąć
  • Odpowiedz
Chyba nie ma youtubera, który by przypasował wykopkom, zawsze będą komentarze że, ktoś jest zyebany itp. Może zacznijcie sami nagrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m76859 ale on od 10 lat ma tą samą formułę programu i żarty. Jeszcze w starszych odcinkach to bardziej się przykładał. Albo mi się tak wydawało. A teraz 2137 odcinek trudnych spraw albo 542 innego para gówna i leci jak z automatu
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: Niekryty bazował na nostalgii no i był kopią amerykańskiego kanału. Łatwo się robiło odcinki jak recenzował filmy, programy czy bajki, które wszyscy znają ale w końcu skończył się content i zaczął recenzować mniej znane produkcje. Wtedy ten kanał mocno zjechał, w sumie się dziwię, że jeszcze nagrywa
  • Odpowiedz
@Tommy__: No właśnie content się nie skończył. Nostalgia Critic czy AVGN, na których Niekryty się wzorował, nagrywają do dzisiaj. A gdyby sam Niekryty ograniczał się tylko do polskich produkcji i to tylko z lat 80/90, to filmów, seriali, programów i innych materiałów na YT z epoki jest pełno, a ciagle ktoś wrzuca kolejne, które odszukano na startych VHS. Nie wiem, czemu wiec Niekryty odszedł od tej formuły na rzecz omawiania paradokumentów,
  • Odpowiedz
@JacekM86: AVGN (w sumie cały kanał Jamesa) i NC mają o dwa rzędy wielkości mniej wyświetleń niż w czasach świetności. Do tego dochodzą wszystkie smrody z ich kanałami (to co się działo w Channel Awesome to jakaś pier*olona patologia) i gowno content (np: kapela Jamesa jest tragiczna, pseudo serial NC). Wiec tak, formuł „wściekłego krytyka” się dawno wyczerpała.
  • Odpowiedz