Wpis z mikrobloga

@uzytkownik_wykop_pl jak projekt nie jest dla mnie rozwojowy to niezależnie od wpływów na konto będzie mi narastać frustracja i w końcu odejdę do czegoś bardziej interesującego.
Zresztą dla mnie od zawsze motorem napędowym zmiany pracy jest właśnie punkt gdzie widzę że już w danym projekcie nauczyłem się 100% i dalej to już będzie wszystko powtarzalne.
@uzytkownik_wykop_pl: jak nie jest rozwojowy, a chcesz sie rozwijać, to trzeba doliczyć czas na rozwój

a jak jest nudny i męczący, to trzeba doliczyć więcej czasu na odpoczynek + masz dodatkowe punkty do szans na wypalenie, depresje i inne niefajne rzeczy

może sie okazać że mimo +20% zarobków, coś takiego zabiera 2x więcej energii
jeszcze dodam że nie warto oceniać potencjału na rozwój, na podstawie numeru wersji języka albo jakiegoś frameworka/biblioteki

może sie okazać że jakiś kilkuletni system automatycznego sterowania dronami, da ci dużo więcej wartościowej wiedzy i zabawy

niż kolejna nudna aplikacja, która jest kopią podstawowych możliwości excela, ale z ładniejszym UI i fajną nazwą... ale za to pisana w najnowszej wersji języka i tą modną biblioteką o której coś wspomniał pan na najnowszej konferencji