Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy amfetamina/metamfetamina postarza cerę? Bo mam znajomego rok młodszy (rocznik '99) 23 latek, młody chłop, bierze od jakichś 5 lat jeszcze na początku wyglądał młodo jak na swój wiek, a teraz w wieku 23 lat wygląda jak 40-45 letni chłop styrany życiem, co prawda dodatkowo pali, ale papierosy aż tak nie starzeją cery, no i w zachowaniu się zmienił stał się bardziej agresywny i nerwowy wcześniej był mocno pewny siebie, ale po zażywaniu stal się nerwowy, drażliwy, agresywny i niekontrolujący swoich emocji, to skutek zażywania?

No i przy dawkach jakie przyjmował, to sobie nie załował, walił krechy o długości dzisiejszego smartfona...

#pytanie #zdrowie #narkotykizawszespoko

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6309fcb4009fcea051a70e69
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Co ja mam na to powiedzieć? Nigdy nie twierdziłem, że narkotyki są bezpieczne, czy zdrowe.
Każdy narkotyk działa złe na organizm, niezależnie czy mówimy o alkoholu, fajkach, amfie, czy innych używkach.

Realnie, to brzmi jakbyś próbował mnie przekonać, ze alkohol i fajki są spoko, chociaż podawałem Ci już dane, że fajki odpowiadają za niewiele mniej zgonów, a alkohol za 4 razy więcej zgonów niż reszta narkotyków.
No ale przecież wódeczka
GrubyNiebieskipasek: @Wiesmin: Inny znajomy, wyjechał zaraz po szkole do pracy w Holandii, tam poznał typków z którymi popalal te twoje ziolo co niby nie szkodzi i chłop się wciągnął, palil regularnie (pracy nie stracił), popełnił samobójstwo w wieku 25 lat skacząc pod pociąg, bo od roku zaczął słyszeć głosy i dostawal urojeń, że planują na niego odstrzał, nagrywał sobie z kumplem taki amatorski rap, gdzie określil te swoje głosy jako
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty serio jesteś chyba upośledzony xD
1) Nigdzie nie napisałem, że zioło jest nieszkodliwe. Podałem przykład, że mam znajomego któremu nie zaszkodziło, co jest gównianym argumentem, ale chciałem odpisać na twoim poziomie. Podawanie dalszych przykładów gówno Ci da, bo pojedyncze przypadki nic nie znaczą, trzeba patrzeć na statystyki, które już są mocno przeciwko alkoholowi który tak kochasz i twierdzisz, że jest bezpieczniejszy nawet od zioła.


Przy okazji. W Polsce, z
@cowboy9wer9wesd: Będąc w ciągach amfetaminowych? Dokładnie tak samo jak normalnie, zróżnicowana dieta zgodna z twoim dobowym zapotrzebowaniem kaloryjnym, owoce i ważywa, ew. suplementacja niektórych mikroskładników. Problem w tym, że ćpuny tego nie robią, po amfetaminie nie chce się jeść, czas mija bardzo szybko i można się zapomnieć nawet na kilka dni.