Wpis z mikrobloga

Oglądałem wywiad z Muranem starym po walce...
Stwierdził że zgody nie ma między nim a Tańculą ale po walce powiedział mu ksywę gościa, który mu potwierdza ze Tańcula zlecił rzekomo dosypanie czegoś młodemu w klubie.

Jak stwierdził, zrobił to czysto sportowo, bo mu się należała ta wiedza po walce.

Czy tylko ja poczułem że życie Arka Tańculi to jakiaś #!$%@? gra RPG? Po ubiciu dwóch bossów z rodu Muranskich dostaje strzępki informacji które pchają fabule dalej.

Co jest xD

#famemma #muranski #tancula
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JakNicOko: nie znam historii i to co napisałeś nie ma sensu. Kto kogo o czym poinformował? Wg. Tego co napisałeś stary Muran powiedział Tanculi, że ma ksywę typa, który potwierdza, że tancula zlecił dosypanie czegoś młodemu (Muranowi?) A na końcu piszesz, że to Tancula dostał jakieś informacje
@sqim: wszystko dobrze zrozumiałeś. Muran przekazał informacje o personaliach gościa od którego ma informację na temat tego że tańcula zlecił dosypanie czegoś młodemu Muranowi w klubie. Informacją którą otrzymał tańcula jest ksywa tego gościa i fakt że to on go #!$%@?ł Muranowi. Muran sprzedał swojego kreta, z tego co zrozumiałem w celu ustalenia po takim czasie czy to w ogóle prawda. Teraz można jegomościa postawić między Muranem i Tańculą i niech
@JakNicOko: według mnie to jest od początku wszystko wymyślone. Jest drama jest popularność dla obu i jest jeszcze usprawiedliwienie dla tego młodego że się sam nie naćpał. Obie strony niby konfliktu zadowolone. Teatrzyk.