Wpis z mikrobloga

  • 1
@donharon Wydruk z calego dnia jazdy. Zacząłem o 6, a kontrolę mialem ok 13 tego samego dnia. Nie pasowało to, że jechałem cały czas 89-90, nawet było w jednym miejscu 94. Skończyło się mandatem za ok 1400zl za te 94 ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@donharon: niemcy, start niedziela 22, kontrola kolo 5 rano, kilka razy z gorki auto poszlo do 92 dostalem 25e
Drugi raz tez niemcy, tez 25e chociaz Pan policjant powiedzial zeby sie cieszyc bo kazde przekroczenie powyzej 90 powinno byc liczone a byloich okolo 10 tamtego dnia. Predkosc nie zlapana przez tacho tylko wyjechania 91 92 na zasadzie 2, 3, 5 sekund
  • Odpowiedz
@TypowyAndrzej1939: Mi zapisało 116/102 jak juz zwalnialem jakies 3 dni temu i #!$%@? wie czy mam sie bac teraz 28 dni( ͡° ͜ʖ ͡°) czy moga wystawić mandat tylko tego samego dnia co przekroczenie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@donharon: teoretycznie do 24h mogą ukarać (tako rzecze mądrość parkingowa). A poza tym słyszałem z pierwszej ręki historie za mandat na landówce niemieckiej gdzie ukarali chłopa za przekroczenie ponad 60 kmh (nie pamiętam ile a nie chce ściemniać). Wiem natomiast z własnego doświadczenia z rozmowy z polizei że łapią na landach ostatniego w peletonie i każą robić tylko wydruk v-diagram, jak nie ma powyżej 69 hehe to puszczają ( ͡°
  • Odpowiedz
tego to nie słyszałem a po landowkach cisne ponad stan () tez czytałem ze do 24h moga ukarac przy kontroli ale to tylko z opowieści.


@donharon: czyli jesteś jednym z tych co jak mnie wyprzedzają to myślę sobie, że do czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak mi nie wierzysz to zwróć uwagę na to jakim tempem jeżdżą ADRy i spora grupka aut na
  • Odpowiedz
@j557: radosc z jazdy jest, ale bardzo utrudniona w obecnych czasach, chamstwo, brak szacunku do drugiej osoby, szefowie itp itd mozna dlugo wymieniac. Uwielbiam jezdzic ale cierpliwosci trzeba miec bardzo duzo do wszystkich i wszystkiego
  • Odpowiedz
@donharon: mi na kontroli powiedział ze moga karac tylko jesli udowodnia na jakim odcinku (np 70 po zabudowanym) albo po przekroczeniu 90 bo w zasadzie wiecej niz 80 nigdzie nie mozesz. Maja wglad/moga karac za 24h jazdy wstecz. Ja mialem kilkanascie przekroczen 90km/h, najwiecej chyba 105 i tylko upomnienie dostalem ale mowil zeby sie pilnowac bo maja za to karac
  • Odpowiedz