Wpis z mikrobloga

Ja gram cos takiego. Zabielski - Takefun wydaje mi sie, ze tu bedzie szermierka 3 rundowa. Jeden i drugi nie da sie znokautowac. Franio ze wzgledu na to, ze kiedys liznal juz troche boksu, a jakies dziwne wrazenie mam, ze Paramaxil dozna jakiejs kontuzji podczas walki. Jaca ze wzgledu, ze Reporterek wyglada mi na osobe, ktora bardzo mocno nie bedzie chciala wyjsc do tej walki, a jak wyjdzie to po jednym ciosie zrobi pozycje w stylu Najmana na zolwia i poczeka jak sedzia przerwie. Blonsky z Dubielem srednio watpie aby ta walka wyszla poza 6 minut zwlaszcza, ze tam nie bedzie przerw. A kurs bardzo solidny. No i na koniec Konopsky, daje tylko ze wzgledu na zajebisty kurs i to, ze mimo ze tarcze nie oddaja to milo mnie zaskoczyl. Xayoo jest kreowany na fightera bo wygral z Nitro, ktorego nawet #!$%@? Unboxall. Wydaje mi sie, ze jak Konopsky przetrwa pierwsza runde, to zwyczajnie tamtemu zacznie brakowac tlenu i jest w stanie to wygrac.

Pokazcie swoje kuponiki co tam stworzyliscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
bartexx96 - Ja gram cos takiego. Zabielski - Takefun wydaje mi sie, ze tu bedzie szer...

źródło: comment_16615018784htrm7MIpHK50xIWXNRp2n.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@zbaszynek: No tak rzadko że na ostatnie 3 walki w K1 (nitro vs xayoo, nitro vs pudełko, takefun vs hejter) zdarzyło się dwa razy (u takefuna raz nie było liczone co było błędem sędziego) a nawet poza Fame jak sie bił Alan z ojcem Denisa to też się skończyło po 3 knockdownach
  • Odpowiedz
@zbaszynek: W walce powinno być TKO, nawet Wrzosek to zauważył że sędzia powinien zacząć liczyć. U takefuna nie było przez błąd sędziego, Hejter leżał 3 razy po ciosach. Więc tak czy siak, zdecydowana większość pojedynków K1 miało lub powinno mieć 3 liczenia w jednej rundzie. Możesz sobie tłumaczyć to jak chcesz ale imo kiedy chodzi o stawianie kasy i myślenie o prawdopodobieństwie lepiej jest to brać pod uwagę
  • Odpowiedz