Wpis z mikrobloga

trampolinie w ogrodzie


@nophp: To jest #!$%@? koncept którego nigdy nie pojmę xDDD
Każdy Polak z klasy nisko-średniej, musi mieć trampolinę na ogrodzie, musi i już xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@niochland: dzieci uwielbiają trampoliny małym kosztem możesz postawić sobie w ogrodzie i dzieciaki są przeszczęśliwe, nie wiem do czego się tu #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Każdy Polak z klasy nisko-średniej, musi mieć trampolinę na ogrodzie, musi i już xD


@nadmuchane_jaja:
@niochland: A co w tym złego? Lepiej niech dzieciaki sobie poskaczą i popluskają się niż mają siedzieć na Tik-toku czy gnić na plejstejszyn by wykop był zadowolony. Obejścia nie oceniam, jest jakie jest, nie zależy im, ale to ich sprawa. Jeśli na głowę im w tej kamienicy nie kapie, to jak ładują pieniądze w pierwszej
  • Odpowiedz
koncept którego nigdy nie pojmę


@niochland: już Ci tłumaczę bo trudne to nie jest. Trampoliny służą do zabawy, dzieci na nie wchodzą, skaczą na nich i się bawią. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz.
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: najlepsze jest to, że im biedniejszy dom tym więcej basenów i trampolin XD ludzie wolą tydzień na rok spędzić w wodzie niż żyć w przyzwoitym otoczeniu (czyli ogarnąć coś przy domu za te pieniądze)


@rozoom: Potwierdzam, w uk mieszkam blisko takiej kamienicy bezrobotnych beneficiarzy i mają 2 baseny na 6 mieszkań xd
  • Odpowiedz
@magicznyfred: @mattz_: Ale czy ja się #!$%@? do trampoliny? xD Zwracam uwagę na to, że większość nowodybudowanych domów ma trampolinę na ogrodzie. Macie ból dupy jakbym napisał, że trampolina w ogrodzie to gówno i symbol plebsu, a nigdzie tak nie napisałem

Mam wrażenie, że reprezentujecie wizerunek tego Janusza z tego filmiku poniżej xD
niochland - @magicznyfred: @mattz_: Ale czy ja się #!$%@? do trampoliny? xD Zwracam u...
  • Odpowiedz
co konkretnie proponujesz ogarnąć przy domu za 1200PLN będące skumulowanym kosztem budżetowej trampoliny i basenu? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@powaznyczlowiek: ja bym chociaż ten trawnik ogarnął, wyciął krzaczory zeby nie wyglądało jak na melinie. Jak ktoś napisał wyżej, patologia podobnie jak masz rząd ma we krwi nieróbstwo. Łatwiej kupić w castoramie basen i napuszczać co drugi dzień wody. (obstawiam, że podłączenie pompy filtrującej już ich przerosło)
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: No to jest niestety kwestia pokoleń mentalności ubóstwa, tego resentymentu ludzi z klas ludowych, którzy tak sobie właśnie wyobrażają podniesienie swojego statusu społeznego. Taki nagły zastrzyk gotówki owocuje właśnie takim impulsywnym myśleniem. Swoją drogą jestem ciekaw czy w przypadku ze zdjęcia ktoś pomyślał też o filtrze do wody i tym wszystkim co tam się jeszcze dodaje, żeby takie kąpielisko było higieniczne, czy tylko jebs 5 kubików i jakoś to będzie,
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: Sam marzę o basenie 450x122 tylko że kosztuje pół mojej wypłąty - 1500zł no i napełnienie go to jakieś 500zł co roku. Do tego pompa piaskowa z 500zł na promce.

Kiedyś się dorobię. Oto moje marzenie Polaka.

Tymczasem Klaus z Niemiec robiący to samo co Ja może sobie kupić prawdziwy basen plastikowy wkopany w ziemię za te 10 000zł xD
  • Odpowiedz
Macie ból dupy jakbym napisał, że trampolina w ogrodzie to gówno i symbol plebsu, a nigdzie tak nie napisałem


@niochland: No sorki, ale tak to właśnie wybrzmiewa:

To jest #!$%@? koncept którego nigdy nie pojmę

Każdy Polak z klasy nisko-średniej, musi


Trudno to uznać za nienacechowaną negatywnie wypowiedź

Mam wrażenie, że reprezentujecie wizerunek tego Janusza z tego filmiku poniżej xD


@niochland: No poza wędką i Passatem - to ja.( ͡
  • Odpowiedz