Wpis z mikrobloga

  • 12
#robotawuja
Dawno nic nie było to pora na sprzęt, który używam najczęściej. Parkside PABSP 20-Li czyli wiertarko-wkrętarka z Lidla. Mam ją ponad dwa lata, właśnie rozłożyłem i złożyłem z jej pomocą przyczepę, pomagała w pracy przy instalacjach, mieszała farby, wierciła w grubej stali. Prawie nigdy mnie nie zawiodła, ale... Zimą ten sprzęt #!$%@? i w mrozie nie ruszy xD Trzeba włożyć na 10 minut pod kurtkę i jazda. To chyba największa i jedyna wada jaką kojarzę. Wkrętarka zasilana 20V bateriami, w moim przypadku to są 3 x 2Ah które swoją drogą bardzo szybko się ładują. Silniczek bezszczotkowy, sprzęgło, dwa biegi. Wszystko czego ja potrzebuję. Ktoś się może śmiać, że a zabawka z Lidla, ale będę jej bronił :D Jak ktoś zastanawia się nad sprzętem do domu to wydaje mi się TOP, ale ja bym się nie bał wziąć jej na jakąś instalację w teren. No nic, to tyle na dzisiaj. Jak coś to pytajcie na dole.

Pozdroooo, Wuja.
#narzedzia #elektronarzedzia #pracbaza #majsterkowanie
Wuja66 - #robotawuja
Dawno nic nie było to pora na sprzęt, który używam najczęściej. ...

źródło: comment_1661435175XkYWNJmAVc1aSk4T7IVcb3.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Wuja66: mam zieloną, jak na prace typowo wkrętarskie to jest mega jak na marketówkę, co do pracy w nizszych temp tam jest termistor który można "hobbistycznie" podmienić na rezystor, ale niezbyt jest to zalecane.
  • Odpowiedz