Wpis z mikrobloga

@Polanin no przecież to tylko dla celów demonstracyjnych. Dużo łatwiej pokazać co się dzieje z kółkiem po drugiej stronie deski niż przygotowywać coś grubszego z otworami widocznymi np. przez plexi.
no przecież to tylko dla celów demonstracyjnych. Dużo łatwiej pokazać co się dzieje z kółkiem po drugiej stronie deski


@Bleck: Ten film nie pokazuje jak pracuje kołek.
Polanin - > no przecież to tylko dla celów demonstracyjnych. Dużo łatwiej pokazać co ...
@Polanin pokazuje, kołek zachowuje się identycznie, po prostu jest w innym "środowisku" ale każdy z minimum wyobraźni dzięki temu filmikowi skuma co się stanie jak będzie w dziurze. A uwierz mi, to jak kołek zachowuje się przy dokręcaniu (to że wkręt go zaciąga i plastik/metal się przez to rozszerza) to dla niejednego normalnie myślącego człowieka jest zaskoczenie.
@Bleck: Jak to:

każdy z minimum wyobraźni dzięki temu filmikowi skuma co się stanie jak będzie w dziurze.

ma się do tego:

A uwierz mi, to jak kołek zachowuje się przy dokręcaniu (to że wkręt go zaciąga i plastik/metal się przez to rozszerza) to dla niejednego normalnie myślącego człowieka jest zaskoczenie.

Tylko niektóre kołki są zaciągane i skręcane. 3 pierwsze i 2 ostatnie z filmy tylko się rozszerzają w otworze. Te
podsumowując: to nie jest filmik dla kogoś kto wie na jakiej zasadzie działają kołki/kotwy, tylko dla tych co nie wiedzą.


@Bleck: Podsumowując, po tym filmie dalej nie będzie wiedział.
Tylko niektóre kołki są zaciągane i skręcane.

@Polanin no dobra, kończę dyskusję bo widzę że zaczynasz się czepiać głupot zamiast próbować zrozumieć sens całości wypowiedzi. Bo nie wspomniałem że niektóre są rozporowe, no rzeczywiście to dużo zmienia.