Wpis z mikrobloga

@qbuteq: xDDD cancel culture zadziałało znowu xD Śmieszne, bo jak #!$%@? zaprosić do odcinka to można sie pomylić, ale jak zaczynasz filmidła i ktoś ci zaczyna się kojarzyć z kanałem to wypada panie stanoski zrobić background check zebyś oszołoma nie promował, ale co ja tam wiem, nie mam kanału z milionem dochodów xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@guardado: nie trzeba mieć dowodu bo nie musieli wiedzieć. To była kampania promocyjna kierowana do konsumentów i ponoszą odpowiedzialność za to co promują. UOKiK powinien się zainteresować
  • Odpowiedz
Protip dla tych co nie mieli informacji: gość powszechnie nazywany jest Hardkorowy Koks, powtarzam Hardkorowy Koks. Nomen omen, k**wa.
  • Odpowiedz
Myślę że mieli prawa tego nie wiedzieć, sarmy to nie jest wiedza powszechna, wyszło że jest #!$%@?, przyznali sie do błędu i usunęli. Czyli zachowali sie ok, ale niektórym niedogodzisz
  • Odpowiedz
@qbuteq przecież wiedza o tym, że Burneika szprycuje się nielegalnymi środkami z USA, nie jest jakąś wielką tajemnicą. xD

Szkoda tylko tej rysy na wizerunku, bo gadanie o braku skutków ubocznych i innych bzdurach z tym związanych jednak nie było fajne. Szkoda, bo autentycznie go lubię za bycie takim pozytywnym osiłkiem, który umie rozbawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Kocham tę internetową prawidłowość kiedy ktoś w internecie coś #!$%@?, zrobi się afera, ten ktoś przeprosi i wtedy reszta internetu się rzuca HAAAAA OBSRAŁ ZBROJE PACZCIE XXDDDD

To co oni mają zrobić XD przecież zachowali się poprawnie w takiej sytuacji. Lepiej niż gdyby przemilczeli temat
  • Odpowiedz
@qbuteq Przecież zapraszając różnych gości z różnych środowisk nie są w stanie sprawdzać czym się zajmują i co robią prywatnie. Zachowali się poprawnie, filmy skasowali i zakończyli współpracę.
  • Odpowiedz