Wpis z mikrobloga

Chciałem pooglądać sobie Disney+ przez miesiąc. Ale nie lubię podawać danych do swojej karty więc pomyślałem, że założę konto na PayPalu. Doładowałem BLIKiem 30 cebulionów. I .... lipa bo przy płaceniu na Disneyu PayPal woła o podpięcie karty mimo, że są środki. Jest sposób żeby przepuściło?
#disneyplus #paypal
  • 24
  • Odpowiedz
To jak teraz przelać kasę na normalne konto?:) Mogę chyba tylko na innego Paypala :) Kto mnie przyjmie do rodzinki, płacę PayPalem :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Gandalfo odkąd założyłem revoluta moje życie obróciło się o 360 stopni. Zawsze się cykalem podawać danych do takich gowien z miesięcznym okresem próbnym, bo bałem się że zapomnę anulować i będę bulić. Mając revoluta ten problem odszedł w zapomnienie - albo używam jednorazowej karty wirtualnej albo używam karty którą następnie blokuję. Po miesiącu dostaję powiadomienie że mi się nieskutecznie dobija subskrypcja do pieniędzy, więc wtedy ją anuluję i git ( ͡º
  • Odpowiedz
@AshtarPL Nie jest też napisane że nie można płacić Bitcoinami, gotówką, kartą podarunkową Biedronka i paszportem Polsatu. Jesteś pierwszy raz w internecie czy trolujesz?
  • Odpowiedz