Wpis z mikrobloga

Wykopek się zesrał, bo ktoś słusznie zwrócił uwagę że konto sztabu armii ukraińskiej promuje faszystowską symbolikę zbrodniczego OUN-UPA.

Czy możemy zachwiać resztki rozumu i godności człowieka? Wspierać słuszna walkę o niepodległość i demokrację Ukrainy bez akceptowania gloryfikacji zbrodniczych organizacji takich jak UPA?

#ukraina #wojna
marcelus - Wykopek się zesrał, bo ktoś słusznie zwrócił uwagę że konto sztabu armii u...

źródło: comment_1661319946KowSEcfnuEMNBt4zU7DbBN.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Tymajster przybiera jedynie gdy jest odwrócona do góry nogami, jeśli jest w zwykłej pozycji to kolor zmienia się na czarnowo-czerwonawy

@pekak żołnierze wyklęci to nie jest jedną organizacja, tylko nazwa zbiorcza kilkunastu działających niezależnie, czasem wbrew sobie, organizacji zbrojnego podziemia antykomunistycznego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcelus: Symbole zmieniają znaczenia. Czasami nawet powracają do pierwotnego sensu. Dla ciebie swastyka to znak III Rzeszy, a dla mnie to symbol szczęścia - czy to znaczy, że mogę sobie w Polsce wywiesić przed domem ładną flagę ze swastyką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tymajster: Bądź lewakiem hipokrytą, wyzywającym ludzi od nacjonalistycznych świń, jednocześnie wyrażając nadzieję, że twój przodek był nacjonalistą mordującym innych ludzi. Ludzie robią skrin twojego komentarza. Miej ból pośladów o to, że ktoś wrzuca dowód co masz tak naprawdę pod deklem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SuperFancyFretka: To chyba ta słynna lewicowa wrażliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chory człowiek XD Najpierw jeździ po mnie, że jestem nacjonalistą (chociaż koło nacjonalisty, to ja nawet nigdy nie stałem XD), a potem wyjeżdża z tekstem, że cieszy się, że jego pradziadek Ukrainiec mordował Polaków XD W zasadzie nie trzeba nijak tego komentować, bo ten człowiek sam siebie komentuje najlepiej XD
  • Odpowiedz