Wpis z mikrobloga

Jest obowiązek katolików, jeżeli idą z katolickim kapłanem i chcą mieć prawo do katolickiego kapłana w pielgrzymkach, żeby zabezpieczyć toaletę, jakąkolwiek, poranną, przed mszą wieczorną kapłana, żeby w warunkach w jakich jest, mógł spełnić ją. A jeżeli chodzi o korzystanie z toalety, na pewien sposób kapłan jest pierwszy przed staruszką. Chyba, ze staruszka umiera, mdleje i (...) i trzeba na bieżąco coś robić. A nie, że wiek, czy płeć mnie uprawnia, że ja mam prawo do toalety, bo my jesteśmy niewiasty. A ksiądz to co? Wystarczy, żeby prosto przedstawić, że idzie z nami ksiądz - idzie z nami Chrystus! A jeżeli nie jesteście gotowi księdza użu (...) uszanować na sposób chrystusowy, to nie macie po prostu do niego tytułu i prawa! Kapłaństwo księdza nie jest księdza! Kapłaństwo księdza jest kapłaństwem chrystusowym. (...) (dyszenie) (...) Wierni nie powinni oglądać księdza, który się rano myje. Ale do tego jest obowiązek zabezpieczyć intymność kapłanowi. Idę z tłuszczą, z hołotą! Z hordą! 11. dzień pielgrzymki
#wroniecka9
bumckfsz - Jest obowiązek katolików, jeżeli idą z katolickim kapłanem i chcą mieć pra...

źródło: comment_1661305601PWPgTAF2jkz8cKY5hzvOlR.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@bumckfsz Wakacje z Woźnickim to najlepszy okres tego Uniwersum. Codziennie wstawałem rano i słuchałem do śniadania jak jedzie na ten sposób z niewiernymi wiernymi, czy wprost z tłuszczą i hołotą.
  • Odpowiedz
@Watykanczyk_2137 Recitale Zbycha są lepsze niż pielgrzymkowe gadanie Misia, ale są raz na jakiś czas. Dlatego za najlepszy okres w Uniwersum uważam ostatnią pielgrzymkę. W dzień w dzień była masa soczystego materiału do słuchania.
  • Odpowiedz
@Watykanczyk_2137 Puszczenie Misia w świat między obcych ludzi dało okazję do nowych obelg i insynuacji. Wypominanie tych samych grzechów tym samym trzcigodnym było już trochę nudne. Chociaż dla mnie, jako osoby wierzącej jest to śmiech przez łzy. Kościół w dziedzinie dyscyplinarnej jest strasznie skostniały i pieści się z Misiem już ze cztery lata, a ten dalej ośmiesza kapłaństwo.
  • Odpowiedz
@bumckfsz Według Miśka na pewno. Jestem katolikiem i uważam, że wiele zmian wprowadzonych do nauczania Kościoła od Soboru Watykańskiego II było błędnych, natomiast to co Woźnicki wyprawia, to z żadnym katolicyzmem zbyt wiele wspólnego nie ma. Niech on się cieszy z posoborowia, bo w dawnych wiekach w Watykanie było więzienie dla księży, więc jak któryś za dużo fikał, to trafiał do lochu i był spokój.
  • Odpowiedz
@bumckfsz Jestem zainteresowany tym co się dzieje, więc znam różne nurty. Nie jestem ekspertem, ale wiem dość, żeby stwierdzić że Misiek wypacza katolicką naukę. Staram się czerpać, z różnych źródeł, żeby nie zamknąć się w bańce informacyjnej, ale skupiam się przede wszystkim na nawracaniu siebie samego, bo to jest najważniejsze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bumckfsz: przez właśnie takich księży zrezygnowałem z kościoła. Ego #!$%@? po za orbitę i wydaje się mu, że #!$%@? wie kim jest bo nosi sutannę. W parafii miałem księdza który po 10 latach nieobecności wrócił do naszej parafii po czym znęcał się psychicznie nad ludźmi którzy sprzątali kościół, ogólnie dość szybko załatwili i wysłali go do innej parafii.
  • Odpowiedz
@bumckfsz: zawsze mnie bawi jak misiek z jednej strony płacze, że toaleta prywatna nie załatwiona, zróbta, dejta, a drugiej ciągle atakuje ludzi, że są "dużymi dziećmi", niedojrzali, "chłopaczki w krótkich studentach. Ciągle podkreśla jaki on to nie jest dojrzały i odpowiedzialny w zestawieniu że wszystkimi dokoła.
  • Odpowiedz
@zbigniewtomasz: jeszcze sie taki nie narodzil co Woźnickiemu dogodził.
Możesz utrzymywac ksiedza, wozic go po kapliczkach przepychac sie z policja w jego obronie, ale jeden grzeszny flirt ( czytaj powiesz dzien dobry w sklepie ) i stajesz sie posoborowym posoborowcem.
  • Odpowiedz