Wpis z mikrobloga

No to się zdziwiłem. Myślałem że baner z Yoimiya będzie jeszcze dzisiaj aktywny skoro dopiero jutro wychodzi patch a tu zonk ( ͠° °) Jak tu jest z tymi postaciami, są limitowane i można je zdobyć tylko podczas ich banerów czy normalnie wszystkie są w puli i baner jedynie zwiększa szanse na dane postacie?
#genshinimpact #yoimiya #anime #randomanimeshit
Hajak - No to się zdziwiłem. Myślałem że baner z Yoimiya będzie jeszcze dzisiaj aktyw...

źródło: comment_1661275137DhnrWP09Nym3YiMCLP22eU.jpg

Pobierz
  • 8
@Elec: Czyli mogę zdobyć tylko Jean, Qiqi, Diluca, Keqing, Mona oraz dwie postacie które są aktualnie na banerze? Aż mnie serduszko zakuło na myśl że teraz poczekam bóg wie ile na Yoimiye () Swoją drogą da się gdzieś podejrzeć ilość tych wykonanych pulli czy trzeba samemu to liczyć? ( _)
@Hajak: Niektóre są limitowane, Yoimiya niestety jest limitowana, więc jak ją chcesz, to musisz czekać na następny baner z nią, średnio co kilka miesięcy się powtarzają, ale są wyjątki - Ganyu chyba dopiero po roku wróciła. W standardzie jest Mona, Keqing, Jean, Qiqi, Diluc, a od 3.1 chyba ma jeszcze być Tighnari.
@Hajak: Przyzwyczaisz się. Trzeba albo zbierać wishe (najlepiej 180 gdyby jakimś cudem RNG na maksa wyruchało cię w dupę) albo pod koniec bannera panikować i używać karty kredytowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesy w grze historia wishy, w tym samym miejscu gdzie się pulluje, aktualizuje się po paru godzinach od wykonania wisha zdaje się.
@Hajak Wszystko zostało już powiedziane ale od siebie dodam ciekawostkę, że na powrót Yoimiyi trzeba było czekać trochę ponad rok (w tamtym roku wyszła dokładnie w urodziny Amber ( ͡º ͜ʖ͡º)), a twórcy swoimi stylem wydawania postaci tylko zwiększają czas czekania na reruny. Już raz próbowali rozwiązać ten problem dodając nam drugi specjalny baner (kiedyś był tylko jeden a bodajże od 2.3 często choć nie zawsze dają