Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwość dzielenia konta na ps5 z drugą osobą żeby równocześnie grać online na osobnych kontach ? I opczywiście płacić za wszystko pół ceny.
#ps5
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafi992: pewnie, jeszcze jak :). Musicie tylko swoje konsole nawzajem jako główne ustawic. Czyli jego konsola jako twoja główna i twoja konsola jako jego główna. Nawet ps plus dziele w ten sposób.
@Bravado: Ok, przyszła konsola kumpla, on na swojej konsoli ma aktywnego plusa i moje konto również jest wpisane na jego konsoli, na mojej konsoli też są oba konta, aktywuje na jego konsoli moje konto jako główne poprzez tą opcję console sharing and offline Play i jest ona na enable, i na mojej konsoli jego konto również jest na enable, i niestety nie chce działać bo na mojej konsoli na moim koncie
@Bravado: W sumie to i to bo ani ja nie mogę korzystać z plusa ani kolega nie może ściągnąć gier z mojej biblioteki, tak jakby nic się nie ustawiało, licencje też przywróciliśmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafi992: patrz. Ty logujesz sie swoim kontem na jego konsoli i ustawiasz ja jako swoją główną. On robi to samo z twoja. Czyli w ustawieniach konsol jego konsola to twoja i na odwrót. I teraz zalożmy ze twój kumpel ma grę TLO2 kupioną a ty nie. Chcesz ja mieć na konsoli którą masz u siebie w domu. Wchodzisz jego kontem na konsole którą masz u siebie w domu i pobierasz tą