Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#vectra warto? Ostatnio przejęli mi #multimediapolska a w listopadzie mogę nową umowę podpisać. Który pakiet najbardziej opłacalny?

Czy te do 600 mb/s to realne 10 czy faktycznie będę mieć stabilne 600Mb/s (aktualnie mam 60Mb/s od #multimediapolska i jestem mega zadowolony).

#internet #kiciochpyta

Taguje moją okolicę bo może coś będziecie wiedzieć więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swidnica #walbrzych #swiebodzice
algus - #vectra warto? Ostatnio przejęli mi #multimediapolska a w listopadzie mogę no...

źródło: comment_16611598403EgGD1RCFRYj6fELwuvfun.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@algus Nigdy więcej multimedii i vectry. Ciagle zrywanie połączenia, ping kosmiczny, wieczorami loteria, albo dziala albo nie. Co chwile niezapowiadane prace serwisowe = brak internetu w nocy od 0:03 do 1:03. Za żadne skarby nie chciałbym takich nerwów ze wracam po 2 zmianie z pracy i chce się zrelaksować przy serialu a tu dodatkowe nerwy bo nic nie dziala.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@algus: niby każdy operator ma swoje za uszami ale Multimedia to jest złodziej. Umowa tak pisana żeby złapać na dodatkowe opłaty. Odradzam każdemu. Imho mam Netię i jest ok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poldek0000: też mial M Vectrę i uciekłem do dialogu (teraz Netia). Mieli najlepszy internet w moim mieście i ceny konkurencyjne ale najlepsze w ich usłudze było to że jak podnosiłem słuchawkę i zgłaszałem awarię (od czasów isdn robiłem to chyba aż 3 razy no ale robiłem) to do kilku minut miałem ogarnięte.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poldek0000: też mial M Vectrę i uciekłem do dialogu (teraz Netia). Mieli najlepszy internet w moim mieście i ceny konkurencyjne ale najlepsze w ich usłudze było to że jak podnosiłem słuchawkę i zgłaszałem awarię (od czasów isdn robiłem to chyba aż 3 razy no ale robiłem) to do kilku minut miałem ogarnięte.

@micelangeloB: mnie Netia zawiodła wyłączając HBO na dekoderze (oglądać mogę tylko na PC). Teraz ponoć nawet hbo max
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateo_olsztyn: @Poldek0000: @micelangeloB: @Poldek0000: Mieszkam sobie w bloku i mam do wyboru praktycznie każdego dużego dostawcę. Od ok. 2?lat założyli mi światłowód w klatce a w listopadzie kończy mi się umowa i tak zaczynam powoli orientować się i szukać.

Z Multimedi jak pisałem jestem bardzo ale to bardzo zadowolony przez ok. 15 od nich miałem internet (1Mb/s - 5-10-15-30 i teraz 60Mb/s) + TV i przez te lata
  • Odpowiedz
@algus Ja korzystam ze światłowodu orange i jestem bardzo zadowolony, przez blisko 5 lat żadnej awarii. Raz miałem problem z wysokim pingiem przez kilka wieczorow ale zgłoszenie online pomogło. Może vectra tez sie poprawiła od czasu gdy korzystają ze światłowodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateo_olsztyn: Myślałem nad Orange ale mają pod moim adresem tylko 80Mb/s za ok 70 zł gdzie za tyle mogę mieć 600Mb/s + TV ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Poldek0000: nie korzystam z tych usług więc nie wiem ale strasznie slabo z ich strony bo mocno reklamowali HBO i pamiętam, że mi też to dali na darmowy miesiąc.

@algus: ja poszedłem do tematu tak bo też rozkminialem i ostatecznie stwierdziłem, że neta mam tylko do użytku komp/tablet/telefon i Multiroom tv więc nawet jak z tego 500Mb/s będę miał jedną trzecią to i tak będzie więcej niż potrzebuję w pieniądzach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@algus: jak dobrze trafisz to każdy operator będzie zapewniał tyle ile w umowie. Ja mam 600 od MMP i tyle też idzie wyciągnąć realnie po kablu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Migfirefox: @micelangeloB: No właśnie tak mam z Multimedią 60Mb/s w umowie i tyle mam w speed test, ba nawet czasem czy to rano czy wieczorem mam po 62/63 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to miedź, nie wiem jak to jest ze światłem u mnie w bloku chociaż zakładali go z 2 lata temu więc nówka sztowka, ale to raczej większego znaczenia nie ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@algus: zwykle jest tak, że jak pracują na sieci położonej przez nich, a nie przejętej po kimś to działa dobrze. Przy sieciach przejętych to chodziło różnie.
  • Odpowiedz
@algus: Moim teściom na umowie na czas określony skur****ny podniosły ceny abonamentu "bo podnoszenie jakości usług" czy inny bzdet. Umowa na 2 lata chyba za 40 ziko i podnieśli do 47. Albo bierzesz albo zrywasz umowę. Nienawidzę takich działań.
  • Odpowiedz
ogólnie było było słabo, zgłaszałem kilkukrotnie utratę pakietów w godzinach szczytu to przyszedł technik i stwierdził że mam uszkodzony kabel w ścianie :P, ale od jesieni wszystko chodzi idealnie , chyba zmodernizowali siec , albo dodali przepustowości, transfery wzorowe nawet w piątek o 20, 300 mega jest wystarczająca 4k w streamingach na 2 telewizorach leci i wszystko płynnie.
  • Odpowiedz