Jak wrażenia po wczoraj? Na dumiestolicy oczywiście jak zwykle gra tragiczna a trener do zwolnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mi się wczorajszy mecz podobał. Nasza drużyna stworzyła sobie jakieś 7-8 dobrych okazji, przeciwnik 2-3. Gra w środku pola wyglądała naprawdę fajnie. Bajdur był bardzo aktywny i widać że z meczu na mecz coraz lepiej sobie radzi. Marciniec robił to, czego bardzo w poprzednich meczach brakowało, czyli łączył w rozegraniu linię obrony z zawodnikami ofensywnymi. Majsterek i Mikołajewski nawet bez jednego babola.

Na minus słaba postawa drużyny w ostatnich 20 minutach oraz zmiany - te ogólnie nic nie wniosły, a szczególnie bezużyteczni byli Pieczara i Michalski.

#poloniawarszawa
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rudy_karzel: Dla mnie wyrównany mecz mimo wszystko.
Jeśli chodzi o nas to strasznie razi nieskuteczność, ale mieliśmy też farta, że Wisła też miała z tym problem.
Nad sfg też powinni popracować, bo dwa z nich skończyły się wycofaniem do tyłu.
Gdzieś tak w okresie od 65 do 85 minuty widziałem brak woli i chęci do gry, nie wiem, czy po zmianach nie mieli pomysłu czy co.