Wpis z mikrobloga

Siemanko mireczki żona wynalazła mop elektryczny #hizero ? Szukam czegoś żeby w miarę dobrze ogarnąć podłogi mop parowy tak średnio daje radę do tego kabel ciągnąć przepinać człowiek leniwy xd mam około 80m2 do ogarnięcia i szukam najlepszej i najwygodniejszej opcji. Myślałem jeszcze nad roborock s7Vmax ale cena jeszcze zabójcza ponad 5k xd
#sprzatanie #porzadki #kiciochpyta
  • 11
via Android
  • 0
@beczka13 nie no w tej chwili mam roborock S5 max ale tam te mycie to raczej przecieranie kurzu. A wiem że S7 ma już te soniczne mycie co niby daje radę. Ale i tak jakis ręczny się by przydał xd
@mako37: 72 metrowe mieszkanie bez problemu myje na baterii. Mamy hizero jakieś 8 miesięcy i nie zauważyłem spadku wydajności.
Tak, bez problemu możesz później dokupić nowa baterie i ja wymienić.
Jedyne na co trzeba uważać to kable, one potrafią zniszczyć wałek.

Mam jeszcze mi robota z funkcja mopowania, ale to raczej scieranie kurzu a nie mycie podłogi.

Jakbyś się zdecydował na hizero to mogę dać namiar na kobietę, która może dorzucić
via Android
  • 0
@wojczilol dzisiaj się dowiedziałem że żona już działa i jakaś jej koleżanka sprzedaje to ustrojstwo. To zobaczę jak to myje xd ja to bym wolał chyba tego roborocka S7 vmax bo to mniej roboty ale czasem i tak trzeba ręcznie oblecieć te podłogi.
A ile zostaje baterii po takim sprzątaniu mam kilka metrów więcej więc też ważna informacja xd
Żadne wynalazki typu #medion


Nigdy, kompletnie spieprzone algorytmy, kompletnie spieprzone mapowanie, zapętlanie się w jednym szlaku, postapowanie wbrew programowi.

Nigdy przenigdy tego nie wolno kupować.