Wpis z mikrobloga

@Speluniarz: istnieją istnieją, na jednym Discordzie poświęconemu analnemu prezesowi są zrzuty całości z patorabanu, 800GB zapisów streamów, od przespanych nocnych zgonów po najlepsze jazdy po mefie i alko, do tego sporo kontentu i zapisów streamów z Show Up, dużo rarytasów i nagrań których ciężko znaleźć gdzie indziej. Tylko nie ja jestem właścicielem tej grupy, a sama grupa to ledwie kilku członków najbardziej zasłużonych hycli azora. Poprzednie dwa lub trzy Discordy poświęcone
@JicchakPerec: Weź coś powiedz więcej. Jak nie wpuszczają na discorda, to chociaż niech się linkiem podzielą. Mnie to TAK #!$%@?! To jest kawał historii polskiego internetu, który ma zniknąć tylko dlatego, bo jest niepoprawny politycznie. Trzeba było myśleć jak się #!$%@?ło.
@rysiuburger: nie bo musiałbyś mieć dostęp do discorda a w zasadzie tam już kto miał być to jest, zbyt duże ryzyko żeby przyjmować więcej ludzi bo praca jaka tam została wykonana w temacie zapisów zdarzeń z życia rafatusa jest tak duża że gdyby to spadło z rowerka to drugi raz już czegoś takiego by się nie zebrało
@JicchakPerec: Ja kumam. Szukam po necie zeby sie nacieszyc czyms co bylo kiedys ale lipa o obszczatus pozglaszal wszystko. Tam ludzie nie wrzucaja na jakies mega dyski czy cos? Cos zeby mozna bylo se poogladac. Lipa kurde ze to wszystko takie utajnione, ale tez wiadomo dlaczego eh...