Wpis z mikrobloga

#apple #applewatch

Apple Watch Series 7 vs Apple Watch SE

Co kupić? Tak z praktycznego punkty widzenia. Nie interesuje mnie ekg i mierzenie tlenu (bo po co), wiem ze wyświetlacz w 7 jest trochę większy i ma mniejsze ramki wiec kwestia estetyczna. AoD trochę nie rozumiem bo przecież żeby spojrzeć na zegarek i tak podnoszę rękę i do tego to chyba skraca żywotność baterii. Czy 7 wart jest tej różnicy w cenie? Czy poza tymi różnicami, które wypisałem (a są mi (raczej) niepotrzebne) jest coś istotnego co usprawiedliwia większą cenę? Rozumiem, ze będzie trochę dłużej wspierany i ma szybszy procesor ale czy w zegarkach aż tak widać tą różnice w działaniu?
Jak ktoś korzystał z obu i może się wypowiedzieć to super ale chętnie poczytam komentarze osób które maja jeden z nich i chcą się podzielić dlaczego kupili ten i czy ewentualnie zmieniliby na ten drugi jeśli mieliby kupić drugi raz.
  • 7
  • Odpowiedz
@rono: za 2 tyg ma być premiera watcha 8 więc poczekalbym na to i wtedy porównał wszystkie 3. Plus może wtedy Apple ogłosi że SE wypada z sprzedaży czy inne gówno i stanieją.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kantar: Ma być w 8 coś rewolucyjnego czy odgrzewany kotlet? Widziałem jakieś ploty o wersji pro ale to mnie nie interesuje zupełnie
  • Odpowiedz
@rono: Ktoś na grupie na FB sprzedaje właśnie miesięczny ap7 45mm za chyba 1700, jakbyś się zastanawial.
Używam ap3 praktycznie od premiery i gdyby się zepsuł to wziąłbym se. Przed przejściem na apla miałem bodajże Galaxy watch 2 I to było dla mnie mistrzostwo w porównaniu z tym, co ap oferuje obecnie. Ładna koperta, bateria trzymała kilka dni zamiast jednego dnia, stalowa koperta, chyba 1300 kosztował "jedynie". Miał też always on
  • Odpowiedz
AoD trochę nie rozumiem bo przecież żeby spojrzeć na zegarek i tak podnoszę rękę


@rono: też tak do tego podchodziłem, wziąłem SE. Teraz momentami żałuję, bo właśnie nie zawsze chcę podnieść rękę i są sytuacje gdy nie wykrywa bezbłędnie ruchu albo ten ruch jest zbyt mały - siedzenie przy biurku, siłownia, rower, samochód, teraz muszę trochę karykaturalnie zarzucać ręką albo jak się za szybko wygasi to obracać nadgarstek. Mądrzejszy o te
  • Odpowiedz