Wpis z mikrobloga

Ten budda to nieźle odklejony, mówi że Muran jest szkodliwy bo ktoś o wadze 70kg pójdzie w jego ślady i wyskoczy na 3 chłopów pod Ziabką. Gdzie prawdopodobieństwo, że ktoś tak zrobi wynosi jakieś 0,01%.
Ale za to jest mnóstwo matołków co swoimi 25 letnimi Hondami robią sobie illegal najt na publicznych drogach, bo naoglądali się buddy jak to zapieprza i driftuje po „niemieckich autostradach” i szansa, że ktoś taki kiedyś kogoś zabije na drodze albo sam sobie zrobi krzywdę jest nieporównywalnie większa.

#famemma #budda #buddatv
Niss - Ten budda to nieźle odklejony, mówi że Muran jest szkodliwy bo ktoś o wadze 70...

źródło: comment_16609966465lIZyIv9N97CxKc4Yp0pj4.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Niss: On serio to powiedział? Co za idiota, prędzej fani mleka którzy mają go za idola nawyzywają komuś matkę i dostaną za to #!$%@?. Podejrzewam, że nikt oprócz Mateusza Murańskiego nie wzoruje się Jackiem. xD
  • Odpowiedz
@essos: gościu #!$%@? orzesz sam siebie, zachowujesz się jak #!$%@? i zdziwiony, że ludziom się nie chcę z tobą gadać. Zaatakowałeś mnie pierwszy, nie zareagowałem bo po co. Teraz uważasz że coś zaorałeś, chory jesteś?
Przeora to ci matka dupsko jak zobaczy co tu wypisujesz
Pisz sobie co chcesz, nie będę ci odpisywał
  • Odpowiedz
Jedyne co to pokazuje twoją głupote, bo sam do mnie piszesz


@essos: Przecież to Ty @Kroledyp wywołałes 2 razy do tablicy, a teraz nazywsz kogoś głupim bo Ci odpisał?

Odpisał = głupi
Nie odpisał = brak argumentów

XDD
  • Odpowiedz
@essos: Cymbale XD Po pierwsze to takie odzywki możesz sobie mówić do ojca, po drugie oznaczyłeś go całkiem przypadkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A po trzecie, musisz być nieźle odklejony jesli ktoś ma inne zdanie niż Ty i rzucasz na niego wyzwiskami.

Naprawdę 3/4 wykopu to osoby tak toksyczne, że Murańscy, Zyniak czy ktokolwiek inny to pikuś przy Was. A teraz papa
  • Odpowiedz
@danoneek: No widąc własnie kto tu jest toksyczny. Naoglądaleś sie gi mbusie nitra i już wjeżdzasz na ojca

Oznaczylem go zeby komsu pokazac co ten cymbał wypisuje, a to dlatego ze chwile przedtem zaczepil mnie w innym temacie, cymbale, wiec mi o sobie przypomniał
  • Odpowiedz
Naoglądaleś sie gi mbusie nitra i już wjeżdzasz na ojca


@essos: Pragnę ci przypomnieć przyjacielu, że po zadaniu zwykłego pytania nazwałeś mnie #!$%@? na co nie zareagowałem bo znam ten typ ludzi, rzucasz wyzwiskami na prawo i lewo nie panując nad sobą, naprawdę zachowujesz się jak byś potrzebował pomocy
Kiedyś ogarniesz, że jak ktoś nie odpowiada ci na wyzwiska to nie znaczy automatycznie, że wygrałeś dyskusje czy jak to mawiasz zaorałeś
Kroledyp - > Naoglądaleś sie gi mbusie nitra i już wjeżdzasz na ojca

@essos: Pragn...

źródło: comment_1661014945VybtbNu9ZEYSOhiH3Ddt7M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz