Wpis z mikrobloga

Miał ktoś z Was problem ze zwrotem na shopee?

Napisałem do shopee o zwrot, dostałem od nich etykietę do paczkomatu, paczkę zwróciłem do sprzedawcy. Ten z kolei nie zwrócił mi pieniędzy, bo rzekomo nie skorzystałem z darmowej wysyłki z system( ch*j wie o co im chodzi). Paczkę dostali. Shopee z kolei odpisało mi, że "im przykro, że nie otrzymałem pieniędzy".

No jakieś jaja.

#shopee
  • 3
  • Odpowiedz
Na shopee kupuje się tylko tanie produkty bo ochrona kupującego jak i zwrot jest bez sensu bo więcej stracisz na to czasu niż to warte.
Shopee było w Hiszpanii i Francji już ich nie ma, tutaj będą jeszcze jakiś czas i też znikną bo prowizje zrównają się z innymi platformami.
Wyszukiwarka produktów to dno może jakieś 10lat temu coś tak działające było by ok ale teraz to nieporozumienie.
  • Odpowiedz
@JankesPn: to samo. w środku lipca zwróciłem rzecz, pod koniec lipca nagle z dupy mail, że się nie wyrobiłem w terminie zwrócić XDDD od końca lipca jestem w kontakcie z shopee, wysyłałem screeny trackingu z inpostu musieli się zapytać sprzedawcy czy faktycznie towar dotarł ale nie odpisuje im, w końcu się #!$%@?łem i musiałem do nich dzwonić bo na mailu to mnie tylko zbywali. weź zadzwoń i opisz sytuację, u mnie
  • Odpowiedz