Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norbert1234: Jak różowa brała męski T-Shirt to jak chodzi w M to męskie brała S.

Więc pewnie ta zasada działa na odwót z kobiecymi ciuchami (tj. męskie ciuchy M dla Ciebie to żeńskie L)
po prostu staram sie zrozumieć


@Defect: Ale co chcesz zrozumieć? Dlaczego uważasz że nie można zakładać spódniczki? Bo ty nie zakładasz? No to jeszcze ogarnij umysłem ze jedni lubią sernik a inni z rodzynkami, jedni jedzą kaszankę inni nie, jedni lubią komedie inni horrory. Krój stroju to tylko indywidualny wybór i niczego tu nie ma do rozumienia, ktoś chce to zakłada co chce.
@Norbert1234: no siema ;)

Rajstopy: kup sobie w markecie parę albo dwie za 10-15zł/sztuka. Nie masz ogolonych nóg pewnie, więc zacznij np. od kryjących czarnych z Gatty. Na tyle opakowania masz tablicę rozmiarów. Jak jesteś po środku rozmiaru to kup większy i mniejszy i w domu oceń który lepszy. Mniejszy będzie mniej kryć (co wygląda fajnie) ale może nie wisieć na tyłku. Większy z kolei może tworzyć wałeczki nad kostką co
@PetitFifiLaFume: niektóre dają radę ale rozmiar 4/5 zależnie od marki jednak się rózni, z grubszych najlepiej mi pasują gatta. Calzedonia kiedyś kupiłem i się mocno zawiodłem jakością. Nogi golę na całkowicie gładko, wtedy sto razy wygodniej