Wpis z mikrobloga

Tak na szybko wymodelowane, żeby zaprezentować pomysł na drona z niespodziankami dla orków.

Czemu nie zbudują takiego drona co by miał tego więcej, widziałem ten ostatni model z kołowrotkiem pod dronem, ale jakoś mi się nie podobał.

Wiadomo, że to dron do jednego celu, więc nie liczy się bardzo komfort sterowania, tylko ładunek.

Co o tym sądzicie?

#drony #dron #ukraina #wojna #blender
macgar - Tak na szybko wymodelowane, żeby zaprezentować pomysł na drona z niespodzian...

źródło: comment_1660938600en7kLlxQD55fcHrH2cAU98.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@macgar Myślę, że ten kosz pod dronem jest bardziej przemyślany. Pewnie ktoś to wszystko obliczył i jakiś sztab ludzi wyciągnął takie a nie inne wnioski.
  • Odpowiedz
@macgar: masa startowa przekroczona. Gdzieś trzeba jeszcze akumulator wsadzić i zapewnić co najmniej 30 min. lotu. I'm szybciej się śmigło kręci to ma mniejszą sprawność. Lepiej zrobić 8 wirnikowca i amunicję umieścić pomiędzy ramionami
  • Odpowiedz
To może lepiej od razu umieścić pocisk prostopadle do terenu. Jak jest na leżąco to może go bardziej znieść przy obrocie. Nie mniej jednak fajny koncept, masz umiejętności w modelowaniu. Tak trzymać :)
  • Odpowiedz
@macgar: okey, rozumiemy ale prawda jest taka, że jakby takie rozwiązanie byłoby okey, to wojsko korzystałoby z tego.
Drony w wojsku istnieją od lat 70' :p
Serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sukces dronow prostych, typu quadrocopter na ukrainie wynika zaś ze słabości rosyjskiego opl.

Na te chwile, z dzisiejszą technologią drony to tylko dodatek do pola walki. Bardzo ważny, ale jako część systemu pola walki nie jest
  • Odpowiedz