Wpis z mikrobloga

Seby i Karyny drą mi mordę pod blokiem. Dzwonić na policje, co policja im zrobi? Karynki oczywiście bardziej słychać
#przegryw
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cotidiemorior: Ja nie mówię, że to niesamowite doznanie, nie wkładaj swoich słów do czyjejś wypowiedzi.
To normalna sytuacja, są młodzi, niech się bawią.
Nigdy nie odejbales czegoś większego po alkoholu niż darcie ryja pod czyimś blokiem? No wątpię.

@susyko: Chcesz to dzwoń, #!$%@? im zrobią psuedocwaniaczku xD. Nie ma w polskim prawie takiego czegoś jak cisza nocna, jest to tylko zapis, natomiast w prawie tego nie ma. Po
  • Odpowiedz
@damian-powazka98: @cotidiemorior: aktualizacja. Jakiś typ jadąc autem ich strombił i zamknęli mordy. Trochę mnie to zdziwiło. Myślę sobie, że to mogą być jakieś młodociane Oskarki, które się przestraszyły. Rozjaśniło się i robię dokładniejszy lurk, okazuję się, że to 40 letnie łyse grube typy
  • Odpowiedz
@susyko: Chcesz to dzwoń, #!$%@? im zrobią psuedocwaniaczku xD. Nie ma w polskim prawie takiego czegoś jak cisza nocna, jest to tylko zapis, natomiast w prawie tego nie ma


@damian-powazka98: dokładnie. Jest za to zakłócanie miru domowego, czyli mogą im #!$%@?ć za zbytnie hałasowanie nawet w ciągu dnia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@damian-powazka98 pewnie, darcie mordy ludziom pod oknami to normalna rzecz, taka hehe rozrywka wakacje fajnie jest. #!$%@? z ludźmi co chcą spać bo rano do roboty idą, #!$%@? się od nas, naszego darcia mordy i od nas.

Jesteś patusem i tyle xD
  • Odpowiedz