Wpis z mikrobloga

Szczerze? Caly rok czekalem na lato. Kocham slonce i fajna pogode a u nas zima jest czesto bardzo brzydka, bez slonca i ponura. Teraz mam juz tego dosc. Lata poprzdnie spedzalem mnostwo czasu na dworze. Teraz nie widze sensu tego robic. Bylem pare razy na dluzej na rowerze czy spacerze w takie upaly za dnia ale spocilem sie niesamowicie i jeszcze spalilem sobie skore na glowce. Jest zbyt duszno a w miejscu gdzie mieszkam jakos zawsze mamy takiego pecha ze ciagle omijaja nas opady. Bedzie tylko gorzej w latach nastepnych.
##!$%@? #pogoda #lato #upal
  • 5
  • Odpowiedz
@jestescie_wspaniali: też mam tego #!$%@? dość. Ale ludzie sami sobie zgotowali ten los i mamy takie zmiany klimatyczne. Sierpien zawsze dawał ulge po gorącym lipcu, a teraz mamy dwie pory roku, zime i lato. Nie ma kiedy się przyzwyczaić do takich zmian temperatur, jak jednego dnia jest chłodno po 15 stopni, a drugiego 35 w cieniu.
  • Odpowiedz
@mimiron: Chyba ostatnio taka naprawdę mroźna zima była na przełomie 2009 i 2010 roku. Byłem w III klasie liceum i coś kojarzę, że styczeń był wtedy bardzo zimny, porównywalny do tego z 2006 roku.

Natomiast lata są masakryczne. Kilkanaście lat temu jeszcze dało się wytrzymać. Jutro zapowiadają burze, już nie mogę się doczekać. Teraz natomiast zachmurzyło się, jak na złość akurat na noc i pewnie temperatura przez to nie będzie spadać
  • Odpowiedz
Ale co się z tymi latami porobiło, to masakra jakaś.


@soyunmago: no niestety #!$%@? duchota, gorące noce i burze po których zwykle zamiast ochłodzenia przychodzi jeszcze gorsza parówa a nie tak jak kiedyś rześkie powietrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

u mnie miało się ochłodzić, a teraz w prognozach upał do końca sierpnia - it's over dla zimnolubnego chłopa
  • Odpowiedz