Wpis z mikrobloga

Ej mirki #diy #budownictwo mam #taras betonowy od developera i chce na nim położyć podest drewniany, taki o z OBI na plastikowych podkładkach. Kupiłem hydroizolacje (w sumie nie wiem czy faktycznie trzeba) i położyłem jedną warstwę - czy faktycznie jest potrzeba 2 warstw? Zaznaczę że to nie pod płytki, a wiem że ludzie czasem w ogóle nic nie kładą pod podest
  • 8
@wafel93: ogarnąłbym dwie warstwy, by potem zarządca budynku nie miał się do czego przyczepić. Producent podaje nawet w karcie że dla balkonów/tarasów zaleca zatopienie siatki w hydro.
@majkm: zakładam że nie musi być idealnie równo, bo i tak idzie parkiet co zniweluje lekkie nierówności. W sumie pierwszy raz mam pace w dłoniach, także zakładam że będzie średnio xD
@wafel93: dlatego według mnie siatka mocno pomaga jak chce się żeby to jakoś wyglądało, mapelastic dość szybko ‚stygnie’ i przez dodatki mocno się ‚ciągnie’. Generalnie siatka ułatwia równe rozprowadzanie :)
@majkm: to fakt, końcówka już dużo gorzej się rozprowadzała... Ale no co - następny już zrobię lepiej xD a tutaj po prostu do końca świata będzie parkiet, bo na płytki zbyt krzywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)