Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki! Zastanawiam się co zrobić z takim fantem - szedłem wczoraj chodnikiem, który położony jest zupełnie niezależnie od ulicy. Jechał tym chodnikiem jakiś typek, któremu dla zasady zablokowałem drogę. Myślalem, że wyrazi skruchę / zawróci cokolwiek (no na litość boską nie jeździ się deptakiem dla pieszych w parku). On natomiast, rozpoczął tyradę typu "Przestań mnie #!$%@?, #!$%@?ę Cię, inni tu czasem też jeżdżą, o ten nawet tu stoi, gdybym chciał to już by Cię nie było, blablabla...). W tej sytuacji ja się niespecjalnie bałem, on 170 cm i chudy jak szczur, ja 190 i 90 kg. Koniec końców odjechał.

Spotkałem go 5 minut później na sąsiedniej uliczce, gdzie zrobiłem zdjęcie jego numerów rejestracyjnych co znowu wywolalo tyradę "zajebię Cię, usuń to, jest coś takiego jak RODO do numerów rejestracyjnych". Podczas tej uroczej wymiany zdań zauważyłem natomiast coś innego. #!$%@?ąc od tego że był z partnerką i dzieckiem, zauważyłem że miał w samochodzie ekwipunek ratownika medycznego. Na siedzeniu kierowcy wisiała kurtka ratownika, a z tyłu stała torba.

I już ignorowawszy całe to zachowanie akurat w konkretnej sytuacji, to dla mnie autentycznie martwiące jest to, że ten człowiek jest ratownikiem medycznym. Co jeśli podczas interwencji mu strzeli coś podobnego do głowy? Czy wiecie czy z taką sytuacją można cokolwiek zrobić? Naprawdę boje się, że komuś może stać się krzywda.

Poniżej POV samochodu

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f9facee59819101655cdb4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki! Zastanawiam się co zrobić z ...
źródło: comment_1660567600xCtCXVWLb5wUPAcugd66Ga.jpg
  • 2