Wpis z mikrobloga

A co jeżeli to ruscy odpalili jakiś uśpionych agentów, którzy mieli za zadanie wylać do głównych rzek jakieś gówniane chemikalia?
Cel-destabilizacja, śmierć zwierząt i ludzi, skłócenie z sąsiadami. Same kłopoty minimalnym kosztem.
Nie żebym bronił komuchów z PiSu, ha tfu im na kłamliwe ryje-zastanawiam się czy ten scenariusz ma ręce i nogi
#odra #rosja #sabotaz
  • 8
@NapoleonV chłopie przestań wkręcać sobie propagandę pisowską. Myślisz, że wlanie chemikaliów na taką skalę to jak odsikanie się do rzeki, pomyśl ile musi się namęczyć taki Januszex jak chce to zrobić, a jest u siebie w mieście czy na wiosce, każdy go zna i on zna wszystkich. A jeżeli to do Ciebie nie przemawia, to dawaj zrób eksperyment. Idź zakup gdzieś chemikalia i jedź nad rzeczkę i wlewaj, byle nie z termosa
@Jerzy_Kudelski:
Chłopie, nic nie łykam a pytam czy to mozliwe.
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to tak jakbyś bronił ministra Czarnka i jakości edukacji w PL
Nie mówię #!$%@? o wlewaniu 3 Domestos i kręta do Odry. Nie jestem ekspertem więc zapytałem czy takie coś jest możliwe. Nie wiem ile czego trzeba by było wlać, nie wiem przez jaki czas miałoby to trwać. W żaden sposób rządu nie bronie typie xD
@NapoleonV: gdyby chcieli to by wytruli te rzekę gorszym gownem na dekady i nawet byś o tym nie wiedział bo każdy wylewa cale gówno do rzek u nas ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z ludnością też nie problem, noviczoka nie wykryjesz, rozpylisz, kilka tysięcy do piachu.

Sporo główna chemicznego/biologicznego mają.