Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Popełniłem pokarm DIY dla maluchów, które dzielnie znoszą moje wydziwiactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przepis raczej sprawdzony, nie otrują się, a smakować smakuje bo po wrzuconym kawałku wczoraj na wieczór dziś nie ma śladu. Pierwsza próba więc nie ma co oczekiwać ideału, wiem co mógłbym poprawić i gdy dynie dojrzeją będę jeszcze testował. Pozdrawiam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #niemcowekrewetki #krewetki #akwarystyka
Pobierz XNiemcu - Popełniłem pokarm DIY dla maluchów, które dzielnie znoszą moje wydziwiactwa...
źródło: comment_1660471764089sTHFmO1bSC4j1ZhOSII.jpg
  • 10
@mmenelica
@d_k_ Na wiosnę sadziliśmy w ogródku dynię Hokkaido i Jarmuż, specjalnie z myślą o pokarmie dla krewetek. Przyszedł czas że dynie dojrzały (jarmuż gotowy był dużo wcześniej, ale nie marnował się bo równie chętnie wcinają świeży) więc wszystko poszło do blendera. Papkę zrobiłem w czterech wersjach:
1- czysta dynia
2- dynia i jarmuż
3- dynia, jarmuż i odrobina montmorylonitu
4- dynia, jarmuż, spirulina w proszku, montmorylonit, sproszkowane skorupiaki.
Później strzykawka i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XNiemcu: ja często podrzucam jako jedzonko to co sam jem, i póki co ulubione ich jedzonko to banan, arbuz, żółtko jajka i właśnie dynia. Potem jeszcze w miarę ok to marchew, ogórki zielone, pomidorki, brokuł i szpinak. Tylko u mnie częściej podrzucam świeże/mrożone a nie robię jedzonko