Wpis z mikrobloga

Coś mi w tej całej aferze nie pasuje. Śmierdzi wręcz, nomen omen.

Pomijając szczegóły, wyobraźcie sobie sytuację, gdzie prowadzicie wielomilionowe przedsiębiorstwo i macie hektolitry syfu do utylizacji i chcecie je niepostrzeżenie #!$%@?ć do rzeki.
No to jak to robicie:
- Codziennie po trochu przez kilka miesięcy, żeby woda wszystko rozcieńczyła i nikt się nie zorientował
- Wszystko na raz na hejnał, żeby wywołałać katastrofę ekologiczną na cały region

Żeby tylko był ktoś komu zależy na destabilizacji sytuacji w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#odra
#polska
  • 10
@szczuronap: Pudło w sensie, że nie trafiłeś. Oficjalna linia partii z tego co słyszę to zwalanie winy na Niemców, że w dole rzeki syfu dolali i on do góry popłynął, ruskich nie słyszałem żeby w jakiś sposób obwiniali
@robertx:
Bo się na razie miotacie i próbujecie za wszelką cenę wywalić odpowiedzialność za granicę i potem pora na CSa, "wszyscy są źli ale partia chciała dobrze". Jak ja pluję na takie próby manipulacji.
@karol-domanski33: Takie przedsiębiorstwa od lat spuszczają swoje syfy do różnych rzek. Robienie tego po cichu mają opanowane do perfekcji, zarabiają/oszczędzają na tym olbrzymie pieniądze więc wiedzą jak to robić bez przypału.

I co, nagle yolo, spuścimy wszystko na raz ciekawe co się stanie? To nie pasuje z prostej przyczyny - nikt na tym nie zyskuje, wszyscy tracą