Wpis z mikrobloga

@xyz_zyx nie, pierwszy raz w sumie. Ale 2 lata temu miałam silny ból w plecach i wzięłam jedną tabletkę Exbolu na ten ból i podziałało, ból znikł a do tego była fajna faza. Więc wczoraj też tak chciałam, ale nie dość że #!$%@? dało, to jeszcze dzisiaj mnie zmiotło
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMoreTearsJustSmile: jak napisał @xyz_zyx: opio trzeba lubić. Ja tam opiowrakiem na szczęście nie jestem, raz w miesiącu zarzuce sobie kode i tyle w temacie. Imo Tramadol jest "specyficzny", niby to opio faza, ale dla mnie jakaś dziwna, też średnio za nim przepadam (ale jak jest to ziem xD). Ja tam wole kodeinę borza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoMoreTearsJustSmile: przecież dostęp do kody jest łatwiejszy niż myślisz. Idziesz do apteki i kupujesz paczki/dwie thicodinu. Wiadomo, że thico ma swoje wady (rozwala żołądek, rzygać się po tym chce) ale jeśli wrzucasz jak ja raz na miesiąc to idzie przeżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście rasowe opiowraki to tylko trampek, oksy, majka

Ja nie lubię tramadolu bo jakoś dziwnie na mnie działa. Niby to opio, niby robi,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xyz_zyx: dla mnie kosmos (ʘʘ) kiedyś miałem 2 może 3 tyg ciąg thicodinowy i nie dość, że z 1 opakowania zrobiły się 2, po czasie 2 już tak nie robiły to na dodatek żołądek bolał ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz już tzymam się BHP czyli nie częściej niż raz na 3-4 tyg, 1 opakowanie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xyz_zyx: ja właśnie leże sobie zgrzany. W sumie opio BHP to najlepsze co mogłem zrobić. Koda strasznie kusi, ale ja zdałem sobie sprawę, że można zarzucać jeśli robi się to z głową ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą ja też jestem #!$%@? nie zawodnik, 2-3 tyg ciągu opio 1-2 paczki thico i to i tak nie codziennie. Miałem po prostu przygodę, ale nigdy bym się nie nazwał opiowrakiem