Wpis z mikrobloga

Ostatnio zamówiłem hydraulika żeby wymienił wszystkie krany, zlewy i odpływy w kuchni i łazience.
Ochrzanił mnie ze taki duży facet jak ja tego nie potrafię.
Powiedziałem mu ze nie muszę znać się na wszystkim i zarabiam na tyle żeby dać komuś innemu zarobić.

Za miesiąc Miałem jeszcze wymienić prysznic w mieszkaniu ale od takiego gadania to wolę znaleźć innego fachowca

Wy jesteście złotymi rączkami u siebie w domu?
#remont #remontujzwykopem
  • 7
@kopek: jako, że jestem biedakiem i nie mam własnego mieszkania to nie. za to staram się wykonywać podobne robótki u rodziców/dziadków/teściów, dzięki temu łapię skilla a większość rzeczy wcale nie jest taka trudna jak się wydaje.
edit: mieszkam na wynajmowanym i nie będę dawał #!$%@? o wymianę rzeczy u obcego
Ochrzanił mnie ze taki duży facet jak ja tego nie potrafię.

Powiedziałem mu ze nie muszę znać się na wszystkim i zarabiam na tyle żeby dać komuś innemu zarobić.


@kopek: Pewnie fachowiec starej daty gdzie w domu remontowało się wszystko samemu od położenia płytek do elektryki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Myślę że powrót do starych dobrych czasów już tuż tuż, bo słysząc ceny jakie wołają ci specjaliści
@kopek ja to bym wolał kogoś zawołać i żeby zrobił ale:
- znalezienie kogoś graniczy z cudem
- jak już ktoś przyjedzie to przewaznie bardziej zepsuje niż naprawii i potem i tak sam muszę poprawiać.

Problem jest taki że ogarnięci fachowych nie mają wolnych terminów, a nieogarniętych strach do domu wpuścić. Także jak naprawdę nie muszę wołać majstra to naprawiam sam, i to nawet nie kwestia kasy tylko dostępu do dobrej jakości
Ochrzanił mnie ze taki duży facet jak ja tego nie potrafię.


@kopek: zajebiste podejście do biznesu. xD Czekam aż sklepy komputerowe będą na zapytania odpowiadać:

co, masz 30 lat, komputer od 20 i nie umiesz sobie sam złożyć?

Prawnicy:

studia skończyłeś, czytać umiesz?

Pani w kawiarni:

nie umiesz sobie kawy w domu zaparzyć?
@kopek: Zawsze mnie wkurza o rożnych fachmanów, że zamiast się cieszyć, że mają prosty hajs do zarobienia, to biorą i pouczają potencjalnych klientów.