Wpis z mikrobloga

1. Spróbuj samodzielnie zrobić makramę.
2. Znajdź i zwiedź ciekawe opuszczone miejsce w swojej okolicy (urbex).
-> 3. Przygotuj nalewkę owocową

Zawsze zazdrościłam Mirkom, że biorą udział w różnych wykopowych akcjach i ogólnie się tu swobodnie udzielają. Mi nie pozwalał na to mój introwertyczny charakter z domieszką problemów nerwicowo-lękowych ALE w końcu się przełamałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oto moja naleweczka wiśniowa, jeszcze się przegryza. Pierwszy raz robiona, mam nadzieję, że będzie dobra.

#mirkowyzwanie
Pobierz
źródło: comment_1660220762ffxMyuXQyDfXaauYFJU49z.jpg
  • 8
@kola9494: Mogłem ale 1 raz biorę udział i bałem się że będą jeszcze gorsze.
A potem jak ludzie zaczęli wrzucać jakie mają to jest śmiech na sali.

Ja mam.

1. Wychawtuj obraz
2. Zrób wieżę z ludzi - napewno ktoś z moich znajomych i rodziny chce świecić ryjem w internecie, w tym ja
3. Zdobądź w 1 dzień 3 szczyty górskie - do tego jest mi najbliżej ale na urlop do
2. Zrób wieżę z ludzi - napewno ktoś z moich znajomych i rodziny chce świecić ryjem w internecie, w tym ja


@kodecss: poprawnie zadanie brzmi:

1. Zrób piramidę z osobą towarzyszącą.


Możesz zbudować z kimś piramidę używając np. klocków, itp.
@kodecss: nawet jak patrze co tu ludzie wrzucają to beka xD
https://www.wykop.pl/wpis/67098655/mirkowyzwanie-moj-wylosowany-zestaw-zadan-1-wykona/

Chłop pizze zamówił i poszedł nad wodę. Jebnął fotę i pora na csa xD

Serio, niektóre zadania są #!$%@? a inne tak łatwe że aż żal by mi je było robić

albo to:

https://www.wykop.pl/wpis/67097323/1-kupic-sok-tarczyn-odkrecic-nakretke-i-udac-sie-d/

No nieźle xD Do wyboru masz jechać w losowe miejsce z jakiejś nakrętki co może być na drugim końcu kraju
ALBO
umyć samochód. Woah

fajna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Fanatyk_Wedkarstwa @faramka, a kto powiedział, że nie możesz odkręcić kilku nakrętek? Ludzie wyzwania traktuję jako formę mobilizacji np. do zrobienia czegoś, co się odkładało w czasie. Może być to również nowa sytuacja, wymagająca wysiłku i poświęcenia. Ideą akcji jest aktywizacja do działania. To, co robisz, robisz dla siebie. Jak ktoś chce to znajdzie sposób, a jak nie chce, to znajdzie powód. Zadania są o zróżnicowanej tematyce i zawsze trafi się to