Wpis z mikrobloga

W obliczu tego, co się #!$%@? wokół podręcznika do HiT od Roszkowskiego (przypominam, jedyny podręcznik zaakceptowany przez Czarnka) niezmiernie mnie #!$%@? jak wykopowe prawaki przeglądając prawicowe memepages nie potrafią ogarnąć, jak wygląda polska rzeczywistość i nieironicznie postują tutaj takie memy xD

#bekazprawakow #neuropa #bekazpisu #hit #polska
LebronAntetokounmpo - W obliczu tego, co się #!$%@? wokół podręcznika do HiT od Roszk...

źródło: comment_1660200867WziwrSNSqjZklWA5gCfNYQ.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LebronAntetokounmpo: przecież to dokładnie ten sam problem, który mają wykopowe lewaki. Biorą informacje, memy, wizję świata z USA i przerzucaja na grunt polski. I tak prawaki myślą, że w Polsce szkoły robią LGBT month czy drag time stories jak w USA, a lewaki myślą, że w Polsce bije się czarnych i mieliśmy kolonie w Afryce za co powinniśmy przepraszać...
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: @Gamtaro2: To jest foto z Poznania. Na foto są Polacy. Po tej sprawie cały wykop był zasrany jakimi rasistami jesteśmy. Do tej pory w przypadku granicy z białorusią ten argument się pojawia, ze białych ukraińców wzieliśmy, a czarnych z granicy nie bo rasiści z nas. Itd.
No ale bredzę. Inny wykop czytam.

Jesteście tym samym z czego się śmiejecie tylko drugą stroną tej monety.
j.....o - @LebronAntetokounmpo: @Gamtaro2: To jest foto z Poznania. Na foto są Polacy...

źródło: comment_1660201916cBYsXEvkK1UWD3z7xbKZaH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko:

ej gdzie te wpisy, w których lewaki myślą, że w szkole biją czarnych

NO TU MACIE ZDJĘCIE Z POZNANIA PRZECIEŻ JAK JAKIEŚ DOROSŁE CHŁOPY I BABY LEŻĄ NA ZIEMI


weź ty może kawy się napij i przeczytaj jeszcze raz co ty wklejasz xD
  • Odpowiedz
To jest foto z Poznania. Na foto są Polacy. Po tej sprawie cały wykop był zasrany jakimi rasistami jesteśmy. Do tej pory w przypadku granicy z białorusią ten argument się pojawia, ze białych ukraińców wzieliśmy, a czarnych z granicy nie bo rasiści z nas. Itd.


@jbc_wszystko: XDDDDDDDD Ty masz ładne urojenia, rzeczywiście bo paru młodych anarcholi zrobiło akcję blm w poznaniu, to pozwólmy partii na komunistyczne wychowanie z krzyżem na
  • Odpowiedz
Rozumiesz, że clou mojej wypowiedzi to to, że jedna i druga strona przenosi problemy z USA na grunt polski?

@jbc_wszystko: nie rozumiem, bo tu nie ma żadnej symetrii. Nie jesteś w stanie pokazać, że lewaki robią to samo
  • Odpowiedz
@grubson234567: a ktoś pisze o tobie osobiście, że brałes udział w takich wydarzeniach? Pisze o pisnaiu na wykopie o tobie. Ty rozumiesz co ja piszę czy już zamknąłeś się w swojej bańce urojeń na mój temat bo rzuciłem odpowiednim hasłem i już ci się załączył zautomatyzowany program?
  • Odpowiedz
@grubson234567: o czym ty do mnie bredzisz? To, że jakiś kolejny prawak debil wyskoczył z przekładaniem problemów USA na grunt polski ma być w jakiś sposób argumentem że lewactwo nie robi tego samego? Wy w ogóle rozumiecie jak to działa? Rozumiecie, że ja tutaj nie bronie prawackich urojeń? Bo wydaje mi się że nie, bo się już zaączyliście z automatem, że jak ktoś o lewakach źle mówi to automatycznie broni
  • Odpowiedz
Bo wydaje mi się że nie, bo się już zaączyliście z automatem, że jak ktoś o lewakach źle mówi to automatycznie broni prawaków, bo macie urojenia.


@jbc_wszystko: to właśnie robisz. Jeżeli nie miałbyś z tym problemu to byś też skrytykował, ale ty musisz wyskoczyć z chorym symetryzmem i powiedzieć, że wszyscy tak się zachowują więc lepiej nikogo nie krytykować
  • Odpowiedz
Wy w ogóle rozumiecie jak to działa? Rozumiecie, że ja tutaj nie bronie prawackich urojeń?


@jbc_wszystko: ale wybielasz je próbując tworzyć symetrię. Dziesięciominutowy happening w jednym mieście to nie to samo, co konserwy codziennie kolportujące tutaj jakieś memy o czarnoskórych Calineczkach czy innych elfach.
  • Odpowiedz
@Tymajster:

ale wybielasz je próbując tworzyć symetrię.


Nie próbuje tworzyć symetrii. Ta symetria jest. Obie strony są #!$%@?. Tobie się wydaje, że to wybielanie bo jedną stronę popierasz bardziej niż drugą. Czy powiedzenie "przyganiał kocioł garnkowi" wybiela garnek lub kocioł?
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko: Jedno klekanie Oskarków i Julek dla Grzegorza Florydy sprawia że obie strony są sobie warte. Leganckie podejście ugułem. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko: Nie no, wiadomo, wszyscy inni są #!$%@?, tylko ty jesteś ponad tym wszystkim. Absolutnie nie jest to ucieleśnienie mema z mózgowym balonem, ani też spłycenie całości do postaci zero jedynkowej. Wystarczy szybciutko wskazać coś co nie pasuje z jednej strony i automatycznie usprawiedliwiamy wszystko z drugiej - misja zakończona, można się tasować do swojej zajebistości.
  • Odpowiedz