Wpis z mikrobloga

Co tam #przegryw alkoholizujecie się i dalej ciągniecie osoby zagubione dla których jest nadzieja ze sobą na dno? proszę zmieńcie mindset i nie bójcie się odmienić swojego losu... Życie jest jedno, więc go nie zmarnujcie. To nie tak, że was atakuję, ale wasze posty są naprawdę szkodliwe i to co wypisujecie woła o pomstę do nieba. Otwórzcie się na poszerzanie horyzontów, zdobywanie doświadczeń, samorozwój, looksmaxxing, statusmaxxing i stańcie się najlepszą wersją samego siebie, a nie piszcie takie destruktywne posty i nie siejcie despotyzmu. Warto walczyć. Macie szanse odmienić swój los. Proszę nie czytajcie takich postów od toksycznych ludzi na tym tagu typu "nie masz 195 cm wzrostu to it`s over" w ogóle nie wiem czy ten tag to nie jest jeden wielki żart (tyle tam trolli) nie neguję, że są ludzie z problemami itd. Ale czytanie troglodytów co piszą posty typu "suicidefuel" wam nie pomoże, a zaszkodzi. Mówię wam z autopsji (pracowałem nad mindsetem 1,5 miesiąca) zmiana myślenia wiele daje i w połączeniu z lekami będziecie mieć pokłady energii by zacząć działać. Jak sobie dalej zapracujecie na szczęście to jest kwestia indywidualna więc to wam pozostawiam myślenie. Powodzenia i sorry, że opuszczam ten tag mam ku temu powody m.in. Nie chcę czytać czegoś co mnie będzie ciągło w dół i nie chcę czytać postów które szkodzą. No nic. Wierzę w was :D
#dobrarada #takaprawda #motywacja #wpismotywacyjny
  • 7
  • Odpowiedz
@michal556: Na wykopie będę, ale na tym tagu już nie.
@Jamal_2002: Mhm super siej sobie despotyzm dalej i nic nie robiąc oczekuj, że życie Cię będzie głaskało po główce, los Ci da piękną kobiete bez nic nie robienia jak się obudzisz rano będzie obok Ciebie piękna kobita i jak pójdziesz na balkon to ujrzysz swoje Porsche, bo przecież Tobie się należy wszystko. Takie jest wasze myślenie. A to podobno kobiety
  • Odpowiedz
@SquarexLoserLover: Niczego nie oczekuję od życia poza tym już za pozno jak dla mnie miałem swoją szanse i ja zmarnowałem troche przez zdarzenia losowe teoche z wlasnej winy co do osiągnięcia czegos a co do kobiet nigdy bym i tak zadnej nie mial bo jestem niski i mam bryzdki ryj
  • Odpowiedz