Wpis z mikrobloga

szukam tańszej alternatywy(ewentualnie w okolicach tej ceny jak ciekawa) a zarazem równie praktycznej do
https://www.agatameble.pl/meble/wypoczynkowe/narozniki/mono-naroznik-z-funkcja-2-160-ffl-bar-2-sc-1d-1-sp-tkanina-fantasy-velvet318-polka-czarna

co przemawia za tym wyborem
stelaż włoski mocno kusi wygodą spania (ma być do spania) a tu jeszcze rozgraniczenie ma :) jak nie pościelę to i tak miejsce do siedzenia wygodne obok będzie+ półeczka <- no mega opcją to mi się wydaje

czego szukam w zamian: co najmniej 2 osobowej kanapy z dobra funkcją spania (nic nie odsuwamy od ścian) fajnie jak z zagłówkami + wtedy najpewniej fotel strandmon uszak z ikei ale chętnie inny pomysł usłyszę bo brzydki on niesamowicie... ale jaki wygodny.

Lub
narożnika( prawego) z zagłówkami i super opcją spania.

wymiary gdzie ma to się zmieścić i stać 4m x 2m

styl... narazie o funkcjonalności myślę ;)

wypisałem tych wymagań... ale może ktoś z głowy akurat z was ma ciekawą opcję

#meble #aranzacjawnetrz #pokojdzienny #sypialnia #agatameble #mieszkanie
Pobierz drinkIT - szukam tańszej alternatywy(ewentualnie w okolicach tej ceny jak ciekawa) a ...
źródło: comment_1660153742M8YdI9l7v2H5EqU5VjfGCW.jpg
  • 8
@Mitchum: naciągana narzuta\prześcieradło myślę że chyba nic dziwnego, gdzieś zaczepiać się musi.

bardziej martwi mnie rozmiar materaca gdybym chciał zmienić kiedyś (to moja rozkmina generalnie przy stelażach włoskich - czy wtedy tylko na producenta danego łóżka jest się skazanemu)
@drinkIT: no z tej strony lepiej, ale ten dolny fragment... w myślach od razu wyobraziłem sobie jak się gnie na boki.

Są pewnie też i solidne łóżka, ale nawet nie będę sprawdzał cen. Chyba sam kupię sobie porządny materac i położę go na ziemi. Hilding Salsa ktoś polecał.
Producenci tanich mebli chyba nie przewidują, że ludzie uprawiają mityczne segzy w łóżkach.
Chyba sam kupię sobie porządny materac i położę go na ziemi


@Mitchum: ja szukam bardziej scyzoryka niż 1 funkcji. wiadomo że będą kompromisy ale cena dla mnie i tak już wysoka się wydaje.(najpewniej najdroższy mebel w moim domu ;) )