Wpis z mikrobloga

@the_morningstar: Był niedawno artykuł, że nie pekluje tylko poluje na dzień, w którym nie boli jej głowa czy cos i jest niezadowolony. I pod tym artykułem jeszcze różowe wieszały na nim psy, że ona przecież może nie mieć ochoty. Na pewno pamiętacie XD
  • Odpowiedz
@Dodoubleg: teraz to on jej może co najwyżej rowa wylizać na stojąco ( ͡° ͜ʖ ͡°) kanał już ma, inne sociale też więc co na co on jej? zresztą gdyby ją rzucił z tego powodu to on byłby skończony a ona zyskałaby mocne wybicie.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: No zobaczymy, tez wydaje mi się ze jeszcze sfarmi trochę subow/follow i znajdzie sobie jakiegoś równego sobie chłopa. Aczkolwiek jakbym wiedział ze ona wcześniej miała do czynienia z tym małym karaluchem to bym się nie tknął
  • Odpowiedz
Był niedawno artykuł, że nie pekluje tylko poluje na dzień, w którym nie boli jej głowa czy cos i jest niezadowolony. I pod tym artykułem jeszcze różowe wieszały na nim psy, że ona przecież może nie mieć ochoty. Na pewno pamiętacie XD


@SmutnyKot: Taa, na filmiku to było. Ciężko stwierdzić jak to w rzeczywistości wygląda, ale ma się wrażenie, że ona zawsze powie, że ją głowa boli i unika tego jak
  • Odpowiedz