Wpis z mikrobloga

po latach chciałbym powrócić do lego, jakie zestawy wymagają masy czasu żeby je złożyć, a jednocześnie są w miarę przystępne cenowo? Patrzę na Saturna V i Discovery, wyglądają całkiem spoko, może macie jeszcze jakieś pomysły? Ewentualnie pare mniejszych setów, słyszałem że speed champions to rozsądny wybór.
#lego
  • 9
  • Odpowiedz
@Patison47 speed champions to taka właśnie godzinka na autko. Saturn 3-4 więc dla kogoś niewprawionego może 5-6. Może jakiś duży technic? Zdalnie sterowany Mercedes może być spoko opcją, chociaż na półce chyba nie będzie najładniejszy.
  • Odpowiedz
@Patison47: Speed champions są całkiem fajne. Takie na jeden raz. Trochę ciekawych rozwiązań i autka są dosyć ciężkie i zwarte więc pozostawiają dobre wrażenie.

Może seria creator? Jeśli lubisz klimat statek piracki/zamek/wikingowie. Są całkiem spoko chociaż w porównaniu do no: Kuźni czuć, że brak im detali. Za to na plus jest to, że brązowo mają 3 wersję do złożenia, więc co tydzień możesz mieć co innego na półce.

No i Kuźnia
  • Odpowiedz
@Patison47: Mam raptem parę zestawów. Speed champions kupuję ją bądź mi różowa przy okazji- nie są drogie i fajnie się prezentują w kilka sztuk. Jeżeli wolisz przysiąść i układać coś dużego (jak ja) to zdecydowanie polecam Hedwige i NESa, naprawdę świetne zestawy, a z Saturna można zrobić fajną lampkę co też niebawem uczynię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja generalnie rozglądam się tylko za półkowcami i najchętniej dużymi
tluczekdokartofli - @Patison47: Mam raptem parę zestawów. Speed champions kupuję ją b...

źródło: comment_16601253284fS4NGo1ssJvHSKbEdjIQP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz