Wpis z mikrobloga

Problem z doladowaniem Revoluta karta Mastercard z Getin Banku.
Dodaje nowa karte i przechodze weryfikacje 3D secure pozytywnie. Jednak w aplikacje Revoluta nie moge wyjsc ze strony banku (proces 3d secure) mimo, ze bank potwierdza pozytywna weryfikacje. Revolut jej jakby nie rejestruje... Gdy chce sie wycofac z tej strony w aplikacj Revolut, to aplikacja informuje mnie, ze proces weryfikacji zostanie anulowany. Probuje wiec zamknac aplikacje brute forcem, odpalic ponownie. Widze transakcje z kwota, o jaka chcialem dodac do Revoluta, ale kazdorazowo po uplynieciu kilku godzin taka transakcja zostaje odrzucona.
W efekcie nie moge w ogole zarejestrowac tej karty z Getinu.
Pomysly?

#revolut #getinbank
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@user-agent-switcher: ten sam problem, od miesięcy Getin nic z tym nie robi. Podobne problemy przy płatnościach internetowych (m.in. al.to), nikt nie reaguje, mam już chyba dwudziesty ticket suportu. Rozwiązanie to jak pisze poprzednik - powiąż kartę z Google Play/Apple Pay, ominiesz wtedy idiotyczne 3d secure, doładowuje nawet >10k miesięcznie Getin->Revo i żadnego problemu.
[PROBLEM ROZWIAZANY]

@JaszczompPszeszczeni: Fartem udalo mi sie to obejsc. Zostawiam tez dla potomnosci.

Trzeba skorzystac nie z apki smartfonowej, a z webowej: app.revolut.com
Tam udalo mi sie dodac te szmate z Getinu i przejsc poprawnie 3d secure. Revolut ja rozpoznal. Wplacilem pieniadze.

PS: dobrze wiedziec jaki fajny mam bank. Dzieki.
Getin to moje zapasowe konto. Zeby miec je za darmo trzeba zrobic 5x platnosc karta miesiecznie. Ja jej nie uzywam i
@user-agent-switcher: gratki Mirek, dobrze że się udało. Problem który opisałeś, czyli "appka -> żądanie transakcji -> appka" zdecydowanie się psuje przy Getin 3D Secure. Rozwiązanie niezłe, gorzej przy appkach co nie mają wersji Web dla płatności. Będę uciekać z tego banku ASAP, koszty i oferta dla 8 letniego klienta gorsza niż dla nowych, zero szacunku i fatalna obsługa zgłoszeń serwisowych.