Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Serce się raduje gdy widzisz, że nowoczesna technologia już działa w służbie Kościołowi. Z Bogiem mireczki. Pomódlmy się w intencji rozumu dla neuropy i innych zwyrodnialców. Ateusze z bólem tyłka i wpisami szkalującymi Kościół Katolicki bedą usuwani. #kosciol #wiara #bog #mirkomodlitwa #visa #mastercard #podlasie #heheszki #neuropa
beconase - Serce się raduje gdy widzisz, że nowoczesna technologia już działa w służb...

źródło: comment_1660040337k9KaxEyQRdF68Y73XsFYwL.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Ateusze z bólem tyłka i wpisami szkalującymi Kościół Katolicki bedą usuwani.


@beconase: oh, jakie to katolickie. Zamiast nawracać jak przykazano usuwajmy!

Ale generalnie bardzo dobrze, że taka technologia jest, bo wierni będą mogli uzyskać transparentność wydatków. Wydruk z konta - wpłynęło tyle i wydano tyle na to i na to. Zachęcam więc wiernych do płatności wyłącznie bezgotówkowych.
  • Odpowiedz
@beconase: nie, ale Ty mógłbyś próbować wytłumaczyć na czym polega wiara i próbować nawrócić tak jak przykazano.
Co? Ciężko? Ojej, nikt nie mówił, że będzie łatwo, a zdaje się nawet wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@Alky: po pierwszę - wierzę w Boga katolickiego.
Po drugie - jeśli nawet w jakimś aspekcie nie zgadzam się z KK to odpowiednie argumenty mogłyby mnie przekonać. Gdyby były oczywiście spójne wewnętrznie (nie stałyby w sprzeczności same ze sobą i z pozostałymi naukami koscioła), bo niespójne argumenty z pewnością mnie nie przekonają.
I po trzecie: skoro nawracanie tu jest wg Ciebie nieskuteczne to w rozmowie również (bo możesz przedstawić takie
  • Odpowiedz
@MarMac:

po pierwszę - wierzę w Boga katolickiego

Co zamyka temat, więc skąd ten pomysł, ze atoni nawrócą się czytając komentarze na stronie że śmiesznymi papieżami?
  • Odpowiedz
@Alky: cóż, widzę, że nie przeczytałeś punktu 3 mojej wypowiedzi albo celowo się do niego nie odniosłeś. A tam jest wyjaśnione dlaczego nawracanie w necie jest tak samo skuteczne (bądź nieskuteczne - zależy od tego czy masz argumenty inne niż siłę fizyczną) jak w realu (pod warunkami z punktu 2).
  • Odpowiedz
@MarMac: nie czytałem twojego komentarza w ogóle, znam po prostu realia bycia internetowym "misjonarzem" (xD). Nawrócisz jakiegoś wykopowego atona to daj mi znać. Tylko atona, a nie zagubionego katolika, który już wierzy tylko ma wątpliwości.
  • Odpowiedz
@beconase: to jest atak? :D weź, tylko stwierdziłem, że to bardzo katolickie usuwać niewygodne wpisy zamiast (zgodnie z nauczaniem) próbować nawrócić.
Widzę, że oblężona twierdza mocno.
@Alky: widać oznaki szacunku do bliźniego, że nawet nie przeczytasz wypowiedzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarMac: gdzie ja napisałem, że będe usuwać niewygodne wpisy? Bede usuwać wpisy wprost szkalujące KK. Napisałem też o modlitwie, ale o nawracaniu nic nie wspomniałem. Może wspomnę o tym w innym wpisie. Peace.
  • Odpowiedz