Wpis z mikrobloga

Wskaż przedmiot/usługę/czynność do 300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejkolwiek płaszczyźnie w Twoim życiu komfort/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

Zanim przejdę do konkretów to parę słów dla nowych czytelników. Już od prawie dwóch lat, regularnie co miesiąc (z małą przerwą) rozmawiamy w tych wpisach o wszelkich możliwych usprawniaczach życia. W skrócie: polecam Wam rzeczy które wprowadziłem do swojego życia z tytułowego pytania i z czystym sumieniem mogę je polecić a w komentarzach nawiązujemy dyskusję z której rodzą się kolejne pomysły. W większości przypadków propozycjami są moje autorskie rozwiązania oraz inspiracje spośród setek Waszych komentarzy. Zainteresowanych zapraszam do wymiany poglądów, dzielenia się swoimi sugestiami oraz prześledzenia archiwalnych wpisów pełnych ciekawych pomysłów.

Cześć po przerwie.Wracamy z rozwojową serią, jednak od kolejnego miesiąca wpisy zostaną podzielone na konkretne kategorie aby zachować większe odstępy pomiędzy wzajemnymi propozycjami. Wpisy będą dotyczyć tego samego, jednak będzie sugestia aby w danym miesiącu wskazywać przedmioty/usługi lub czynności wyłącznie z danej kategorii m.in.: DOM, MOTORYZACJA, ZDROWIE I URODA, SPORT – a jako że tag tworzymy wspólnie to tutaj możecie proponować jakie kategorie powinny się pojawiać i oczywiście plusować komentarze które najbardziej przypadają Wam do gustu.

Dziś kilka nowych strzałów ode mnie z tytułowego pytania, ostatni raz bez podziału na kategorie:
1. Filtr SPF 50 do ciała Z FILTRAMI MINERALNYMI – zdecydowanie rzadszy, czuć że skóra bardziej oddycha, być może to kwestia tego że nie zapycha porów. Zacząłem bardziej świadomie podchodzić do zakupów produktów z branży beauty&health i to jeden z takich bieżących zakupów. Koszt – ok. 50zł.

2. Duże lustro na ścianie sypialni, dosłownie przy łóżku – propozycja zaciągnięta z Reddita, oczywiście lustro nie służy do przeglądania się za to robi niesamowitą robotę jak chodzi o dodatkowy bodziec wizualny w trakcie sportowych nocy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam! Koszt nieco ponad budżet – 350 zł.

Jeżeli podobają Ci się wpisy w tej serii, czerpiesz z nich wartość dodaną i chcesz być wołanym w kolejnym miesiącu to zostaw plusa w tym wpisie. Siła tagu tkwi w efekcie sieciowym i setkach propozycji z różnych perspektyw dlatego największą wartość dla społeczności wykreujesz zostawiając plus dla zasięgu.

Obserwuj TAG AUTORSKI #mirekmasterclass aby móc w każdej chwili wrócić do ponad tysiąca inspiracji z komentarzy Mirków.

Dołącz do naszej dyskusji odpowiadając poniżej na pytanie z pierwszej linijki tego wpisu.
masternodeBTC - Wskaż przedmiot/usługę/czynność do 300zł (może być też darmowa) która...

źródło: comment_1660030546etAGwsAR75v06ysUOLg2xF.jpg

Pobierz
  • 228