Wpis z mikrobloga

Scrolluje se tag i nie widzę obrońców mlekołaka prócz jednej wiernej zielonki. Skąd te zwątpienie w swojego guru bezpłodnozyniak nie pochwali was na następnym lajwie. Czy jednak już wiecie, że czegokolwiek tu nie napiszecie to nie zmieni faktu, że ten beciak wychowuje nie swojego syna?

Btw. Konfrontacji nejmana z młodym muranem nie ma co oglądać nudy od początku do końca, bo młody nie dał się wkręcić w temat Jaculi.
#famemma
  • 32
  • Odpowiedz
A może po prostu wszyscy zauważyli że cokolwiek tu napisać to i tak jak grochem o ścianę? Z wami nie ma sensu dyskutować. Nie robią testu= boją się co wyjdzie, zrobili by i wyszło by że zyniak jest ojcem to i tak by tu większość pisała że test sfałszowany xd
  • Odpowiedz
@Sonic233_ Nie wiadomo, to mleczni rycerze piszą, że test nic nie da. A ja myślę, że da sporo, tzn. przynajmniej tyle, że Sandra wie od kogo wziąć próbkę nasienia, żeby wyszła zgodność:)

Z drugiej strony, kiedy Szkielet znęcał się nad jakimiś osobami, to w dupie miał, czy one mają dość i co się z nimi dzieje. Teraz, kiedy to jego tzw. rodzina dostaje, jest nagle zwolennikiem umiaru i kulturki. Kij z
  • Odpowiedz
@Sonic233_ No szczerze wątpię. Nitro to patol. Może znany i o podobnym mindsecie co przyszli koledzy z klasy Nikosia, ale wciąż patol. Wyobraź sobie, że na ojca Twojego kolegi z podstawówki wypływają filmy jak śpiewa o ruchaniu dzieci czy opowiada że lubi palec w dupie. No raczej nie jest to coś, co zbiera podziw.
  • Odpowiedz
@Gorejacy_krzak_agrestu żyjesz w błędnym przekonaniu że ten temat będzie poruszany przez więcej niż miesiąc/dwa, po drugie każdy będzie miał to w dupie, będzie miał kasę i popularnego ojca, masa dzieciaków będzie chciała mu się przypodobać, a jeśli jeszcze będzie z charakteru podobny do zyniaka to będzie tępił i uprzykrzał życie tym którzy będą próbowali go wyśmiać. Ewidentnie nie znasz dzisiejszej młodzieży
  • Odpowiedz
Scrolluje se tag i nie widzę obrońców mlekołaka prócz jednej wiernej zielonki. Skąd te zwątpienie w swojego guru bezpłodnozyniak nie pochwali was na następnym lajwie. Czy jednak już wiecie, że czegokolwiek tu nie napiszecie to nie zmieni faktu, że ten beciak wychowuje nie swojego syna?


@PogromcaPatusow: przecież dyskusja z tymi pseudohejterami spod tagu #przegryw mija się z celem xD

Nie można nawet napisać nic konstruktywnego, bo zaraz ktoś
  • Odpowiedz
Nitro to w tej chwili jeden z bardziej ostrzeliwanych ludzi w polskim necie.


@Gorejacy_krzak_agrestu: wyjdź poza wykop xD ostrzeliwany to był Konopski jak pod jego filmami było ciśnięcie go w komentarzach. U nitra czegoś takiego nie uświadczysz raczej xd
  • Odpowiedz
Przejrzyj tag, masa ludzi tu pisała, że komenty usuwane i dodatkowo bloki na TT, nawet za polubienie czegoś, czego zdaniem Nitra nie powinni.


@Gorejacy_krzak_agrestu: a no tak, bo jak masa ludzi w internecie coś pisze to znaczy, że to prawda

Mam nadzieję, że nie spotkasz w necie żadnych płaskoziemców xD
  • Odpowiedz
@Gorejacy_krzak_agrestu: A no tak, zapomniałem ze jak zapowiadasz złożenie pozwu to jednocześnie musisz usuwać komentarze pod filmem, bo inaczej go nie przyjmą XD

Jak pójdziesz do liceum to na lekcjach logiki Ci wytłumaczą jakie błędy popełniłeś XD
  • Odpowiedz
U niego też były, ale kasował, na TT to samo. Jak przystało na potężnego wojownika z hehe dystansikiem.


@Gorejacy_krzak_agrestu: chyba, że wskażesz mi palcem gdzie użyłeś słowa prawdopodobieństwo/przesłanka w tym logicznie jednoznacznym stwierdzeniu xD
  • Odpowiedz