Wpis z mikrobloga

Ehhh, ciężko się na tego Lecha patrzy, brak Salamona i Milicia, o skrzydłowych to szkoda się wypowiadać, Amaral pod formą, Karlstroem co jeszcze z 1,5 miesiąca czyścili środek z Murawskim, teraz są bez polotu, Ishak zdenerwowany na wszystkich, a jak dostaje podanie to piłka odskakuje mu na 2 metry. Sprowadzeni też jakoś nie dają czegoś takiego "wow" do składu. Oj ciężko będzie w tym sezonie. Ja wiem, że dużo Lech stracił po odejściu Skorży itp. ale takiej padaki to się nie spodziewałem z początku (pomijam już całe działania transferowe, bo o tym to nawet nie chce mi się pisać)
#mecz
  • 2
@ByleNaPlusie: sprzedajesz wartego 10 mln euro Kamińskiego, a sprowadzasz na jego miejsce wartego 1 mln euro Tsitaisviliego, który musi się jeszcze zaaklimatyzować pewnie... tracisz Kędziorę i Kownackiego, a w zamian przychodzi Szymczak i chyba ten Dagerstal jakiś. Tracisz Tibe i Ramireza - dwoch graczy, którzy dwa lata temu dali ci awans do LE, a w zamian bierzesz Souse, który też się musi zaaklimatyzować pewnie. Tracisz trenera, który dał ci mistrzostwo, a