Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Byłem ostatnio w Krakowie na dwa dni i zarezerwowałem sobie, jak mi się wydawało, oddzielne mieszkanie przez airbnb. Jednak okazało się że filtr "cały obiekt" i nazywanie czegoś apartamentem oznacza pokój z łazienką oraz aneksem kuchennym który składa się ze zlewu i mikrofalówki, jednak w mieszkaniu dwupokojowym xD. Więc ściany z papieru między pokojami. Właściciel nie widział problemu, więc wyszedłem i znalazłem coś innego. Oczywiscie dla supportu airbnb oferta jest zgodna z opisem ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°). Wiecie co mogę z tym zrobić, bo trochę szkoda kasy.

#podroze #podrozujzwykopem #airbnb #wakacje
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@analboss: No tak, ten apartament jest oznaczony jako "całe miejsce" w filtrach od airbnb, a jest to tak naprawdę pokój w dwupokojowym mieszkaniu. Używając tego filtra powinno nie pokazywać tego typu obiektów (ja akurat szukałem jakiejś kawalerki). I problemem było to, że drugi pokój jest wynajmowany. A jest różnica między ścianą między mieszkaniami, a między pokojami.
@Keczupp: hmm dla mnie mogło być to problemem gdyby ściana działowa na serio przepuszczalaby wszystkie dźwięki, jeśli jest dobre wyciszenie to ja osobiście nie widzę problemu.