Wpis z mikrobloga

40 letni chłop gra w #gry, smiechu warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem jak z tego mema. Kiedyś nie było mnie stać na kąkuter, a lubiłem pograć. Później kupiłem komputer, ale już mi się nie chciało. Kupowałem najnowsze tytuły i po kilku minutach mnie odrzucało. Wolałem ciekawą książkę.

Ostatnio trafiłem jakąś grupę retro i mówię, aaaah... ściągnę sobie Blooda, potem Quake, zanim się zorientowałem wtryskarka była już... nie no, potem przyszedł czas na Duke 3D, Quake III, Warcraft III, Half-Life i teraz w końcu Black Mesa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bawię się przy tych gierkach na moim starym laptopie przednio i nie wiem czy to kwestia sentymentu czy faktu, że te gry po prostu były super grywalne i proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie, ograłem ostatnio jakąś starą wersję Black Mesy z chomika XD okazało się, że jest niekompletna. Teraz zassałem na Stimie i bawię się przednio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1659868405mDLszDRo5HXV7jxKEVzPUi.jpg
  • 4
nie wiem czy to kwestia sentymentu czy faktu, że te gry po prostu były super grywalne i proste


@nadmuchane_jaja: były super grywalne, spróbuj sobie włączyć jakiś hit z tamtych czasów w który nigdy nie grałeś, prawdopodobnie będziesz się bawić równie dobrze.