Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@unxtres: jak cię nie stać, to nie korzystaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przycebulić można chyba jeszcze przez VPN z Turcji, ale nie wiem czy to działa.
  • Odpowiedz
@unxtres: spotify rodzinny pakiet z kimś z wykopu a nie chińskie konta łupinę kradzionymi kartami…
YouTube premium … na co to komu ( ͡° ͜ʖ ͡°) adblock wycina reklamy
  • Odpowiedz
@Singu__: YT Premium jest zajebiste. U mnie PiHole wszystkiego nie wycinało, to jest walka z wiatrakami, a ja chciałem mieć święty spokój na telewizorze. Najbardziej #!$%@?ąca rzecz w reklamach na YT to wciskanie #!$%@? spotów reklamowych nawet przy bajkach dla dzieci. U mnie to był trigger. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie za 2 dyszki mam święty spokój na wszystkich urządzeniach, zapomniałem co to reklamy. Polecam również
  • Odpowiedz
@Singu__: no właśnie, moim zdaniem to nasilili te reklamy właśnie po to, aby zwiększyć sprzedaż kont premium.
No ulga jest zajebista, ja po prostu swego czasu dużo korzystałem z YT na telewizorze, bo tam są bajki dla najmłodszych dzieci.
Ale ok, rozumiem, że to nie dla każdego, ja te dwie dychy puszczam bokiem, nie jest to fortuna, wolę nie zeżreć kebsa na mieście, a mieć po prostu brak reklam bez kombinowania.
  • Odpowiedz
@botul: wiadomo ze brak reklam to ogromna ulga, ja jednak wole zapłacić za treści a nie za wycinanie spamu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak rozumiem że ktoś woli zapłacić niż się ograniczać.
  • Odpowiedz