Wpis z mikrobloga

Pamietajcie drodzy konfiarze, nacjonalisci i antyszczepionkowcy.
Randomowa ukrainka majaca naszywke z bandera na mundurze to jest zbrodnia porownywalna do wysadzenia wiezniow wojennych bomba termobaryczna i nabicie na pal ucietej glowy jenca.
Nie ma nic gorszego od tego, ze jakis narod inaczej patrzy na historie niz my, taka prawda niestety. xD
A teraz hop fikolek hop hop nazisci na Ukrainie hur dur

#jablonowski #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #ukraina #rosja
  • 51
  • Odpowiedz
@thewickerman88: porównujesz odwetową akcję w której zginęło 150-300 Ukrów do rzezi w której zamordowano 50-60 tysięcy Polaków? Nieźle wam ta UPAińska propaganda nasrała w głowach.
  • Odpowiedz
@cinu4: typie, czy ty serio myślisz że to tak działa że napiszesz "nie jestem onuca" albo "nie lubie ruskich" a potem będziesz lizał ruskie dupki na wykopie to się nie będzie liczyć?
W momencie gdy rosyjscy politycy wprost mówią o odbudowywaniu starej strefy wpływów i nazywają Polskę wrogiem otwierasz mordę i piszesz "niby dlaczego Rosja to nasz wróg". Więc albo jesteś onuca albo po prostu masz IQ nogi od stołu.
  • Odpowiedz
typie, czy ty serio myślisz że to tak działa że napiszesz "nie jestem onuca" albo "nie lubie ruskich" a potem będziesz lizał ruskie dupki na wykopie to się nie będzie liczyć?


@thewickerman88: proszę bardzo. Znajdź choć jeden wpis, w którym liżę dupę Rosji albo Putinowi. I domyślam się, że w tym momencie utniesz dyskusję bo takiego nie ma. Proponuję udać się do psychiatry bo widzisz rzeczy, które nie istnieją.
cinu4 - > typie, czy ty serio myślisz że to tak działa że napiszesz "nie jestem onuca...

źródło: comment_1659816116QaItMw0VBkUyMBOFd6MinF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cinu4: XD weź jeszcze raz przeczytaj mój komentarz wyżej. Nawet ci wkleiłem fragment z twojego wysrywu

niby dlaczego Rosja to nasz wróg a nie Ukraina?

Myślisz że jak 5 miesięcy temu wrzuciłeś jakiś obrazek to coś zmienia w tym co piszesz w komentarzach? Robisz to co napisałem wyżej i tyle.
Jesli nie rozumiesz dlaczego Polacy wspierają Ukrainę w tym konflikcie to alboś onuca albo zwyczajnie z brakami w intelekcie.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: umiesz czytać ze zrozumieniem? Wytłumaczę ci to po chłopsku. Skoro Rosja jest naszym wrogiem, to Ukraina powinna nim być tym bardziej. Zwłaszcza że dosłownie linijkę niżej napisałem to

Rosja jest daleko od nas i dopóki dzieli nas Ukraina, to Ukraina jest większym wrogiem.


WIĘKSZYM - rozumiesz znaczenie tego słowa? to znaczy że do Rosji też mam niechęć. Ale twój wyprany móżdżek interpretuje sobie co chce i jak chce.
  • Odpowiedz
@cinu4: Oho, zaczyna się chłopki rozum. To wytłumacz co takiego zrobiła ukraina choćby w ostatnich latach byś sobie w swoim ptasim móżdżku uroił że jest w jakikolwiek sposób wroga Polsce? Bo ruskie to że są wrogami udowadniają co chwilę.
Opowiedz jakimi drogami podążył twój umysł że uważasz ukrainę za wieksze zagrożenie niż rosja.
  • Odpowiedz
Oho, zaczyna się chłopki rozum.


@thewickerman88: Niestety, trzeba było obniżyć poziom do dyskutanta.

To wytłumacz co takiego zrobiła ukraina choćby w ostatnich latach byś sobie w swoim ptasim móżdżku uroił że jest w jakikolwiek sposób wroga Polsce?


Że też takie rzeczy trzeba tłumaczyć. Roszczenia terytorialne, wznoszenie katów Polski na bohaterów narodowych, obnoszenie się z symbolami UPA, zatajanie ludobójstwa na Polakach w szkołach i innych instytucjach publicznych. Mało?
  • Odpowiedz
Niestety, trzeba było obniżyć poziom do dyskutanta.


@cinu4: raczej próbujesz sprowadzić dyskutanta w dół do swojego.
Jakie roszczenia wobec Polski oficjalnie ogłosiła ukraina? Jak chcesz porównać ukraińskie zbrodnie na naszym narodzie ze zbrodniami rosyjskimi oraz późniejszymi powojennymi latami komunistycznego terroru wspieranego z Moskwy?
Jak to się ma do współczesnych deklaracji i zachowania rosjan i ich władz? Jak ci wyszło że w tym porównaniu rosja jest nam mniej wroga i mniejszym
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Oficjalnych jeszcze nieogłosili, ale przed wojną wiele się o tym mówiło i gdyby nie wojna, byłoby to pewnie kwestią czasu. Tutaj dla przykładu wypowiedź Tarasenko, posła partii, która ma teraz większość w sejmie. "Po wojnie operacja „Wisła" spowodowała, że Ukraińcy z tych ziem etnicznych zostali wyrzuceni i sprawiedliwość nakazywałaby, aby te ziemie do Ukrainy wróciły. Mówię o Przemyślu i kilkunastu innych powiatach". Dopóki mamy długą granicę z ukrainą, a
  • Odpowiedz
@cinu4: serio będziesz wyciągał wysryw jakiegoś nacjonalisty i budował na nim narrację jakoby ktoś nas zamierzał atakować? Prawy sektor dostał 2,15 % w wyborach więc ciekawe skąd wziąłeś tą wiekszość w sejmie.
Idąc za twoim fikołkiem jak jakiś pajac z konfederacji typu Grygowski mówi że Polska powinna odebrać Lwów Wilno i Grodno to Ukraina Litwa i Białruś powinny uznać Polskę za wrogie państwo bo ma roszczenia i traktować to jako
  • Odpowiedz
@thewickerman8: zbrodnie ruskich przeszkadzają mi tak samo, myślałem że to, że nie jestem "onucą" już ustaliliśmy Różnica jest taka, że w Rosji nie ma już ulic Stalina ani nie stawia się go oficjalnie jako bohatera narodowego. Po upadku ZSRR w jakimś stopniu odcinają się od czarnej historii. Sowieckie flagi nie są obecne na marszach tak jak flagi UPA. Na Ukrainie jest wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz